Vzhledem k tomu, že prodeje PS4 od svého uvedení na trh v roce 2013 překročili 70 miliónů prodaných jednotek, přičemž mnoho fanoušků tvrdí, že jednou z hlavních komponent tohoto úspěchu je široká škála exkluzivních titulů.

Nyní se zdá, že se společnost bude zaměřovat svou pozornost ještě více na vývoj a vydávání exkluzivních titulů, přičemž tato nadnárodní společnost oznámí své rozhodnutí o restrukturalizaci na začátku dubna, aby se zaměřila na vytváření “atraktivních silných First.Party titulů. ”

Toto bylo dnes odhaleno v tiskové zprávě sdílené společností Sony, ve které společnost vysvětluje, že restrukturalizace jí umožní “zůstat konkurenceschopnou a splnit svůj závazek učinit z PlayStationu nejlepší místo k hraní”. Shawn Layden , současný prezident SIEA a předseda celosvětových studií (WWS), “bude soustředit své zaměření na WWS i nadále poskytovat obsah definující tuto platformu, který pomůže růst SIE.”

Přečti si  Společnost Sony údajně nutí vývojáře platit za podporu Crossplay

Vezmeme-li toto vše v úvahu, tak rozhodnutí společnosti Sony věnovat ještě větší pozornost exkluzivním titulům zcela jistě potěší široké řady příznivců PlayStationu a pravděpodobně zajistí  přínos ještě většího počtu hráčů na tuto konzoli.

Sony mělo velmi úspěšný rok 2017, kdy uvedlo na trh zcela novou IP Horizon Zero Dawn a také vydalo řadu dalších kritiky oceňovaných titulů jako Nier: Automata a Persona 5. Dá se předpokládat, že z pohledu her bude letošní rok pro Sony ještě úspěšnější, jelikož nás čeká God of War, Detroit: Become Human, Spider-Man a pravděpodobně i Days Gone a další exkluzivity. A pokud Sony hodlá zdvojnásobit své úsilí ve vytváření a vydávání exkluzivit, mají se majitelé PlayStationu opravdu nač těšit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno