Společnost 1C Entertainment, globální vydavatel počítačových a konzolových her, dnes oznámila nový přírůstek do vydavatelského plánu v podobě hry Ion Maiden od studia 3D Realms, které je tvůrcem first-person střílečky Duke Nukem a hry Shadow Warrior.

Hra Ion Maiden bude dostupná v druhé polovině roku 2019 pro Nintendo Switch, PlayStation 4 a Xbox One. Hra Ion Maiden již byla dříve oznámena pro PC.

Společnost 1C Entertainment ve spolupráci s 3D Realms také připravuje vydání nové doposud neoznámené FPS hry založené na enginu z původní hry Quake, která bude dostupná pro stejné platformy jako hra Ion Maiden.

Hra Ion Maiden je aktuálně dostupná v rámci exkluzivní několikahodinové preview kampaně prostřednictvím platformy Steam Early Access, a to za $19,99.

Ion Maiden je retro střílečka z pohledu první osoby, která byla vyvinuta v enginu Build použitém ve hrách jako je Duke Nukem 3D, Blood a Shadow Warrior, bude vydána na všechny platformy současně v druhé polovině roku 2019, a to jak digitálně, tak ve fyzické podobě. Ve hře Ion Maiden, jejíž děj navazuje na hru Bombshell z roku 2016, hráči převezmou roli postavy jménem Shelly s cílem zlikvidovat šíleného doktora Jaduse Heskela.

Přečti si  Abyste viděli veškerý obsah STALKER 2 budete k tomu potřebovat několik průchodů, říkají vývojáři

I přesto, že je hra Ion Maiden poháněna klasickým enginem, nabídne několik moderních prvků hratelnosti, jako jsou headshoty, lépe fungující fyzika a větší míra interaktivity, podpora hraní na širokoúhlé obrazovce, podpora ovladačů a automatické ukládání herního postupu.

Hra Ion Maiden vychází v druhé polovině roku 2019 pro PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno