V současné době mohou hráči plně využívat bezplatného týdenního zkušebního období pro Blackout (battle royale) režim Call of Duty: Black Ops 4, které také nabízí mód nazvaný Down But Not Out.

Ten zajišťuje hráčům hrajících ve čtyřčlenných týmech možnost respawnu při dalším kolapsu zóny. A jak se zdá tak vývojáři z Treyarchu nepolevují a pro Blackout chystají další mód, který bude ve hře k dispozici po omezenou dobu.

Bude se jednat o mód nazvaný Ambush, ten dle předčasné aktualizace aplikace Call of Duty Companion, bude přísně omezovat jaké zbraně budou moci hráči v Blackout režimu používat. A jediné co budou moci hráči k likvidaci soupeřů používat budou odstřelovací pušky a pěsti, či údery pažbou.

Přečti si  Blizzard za poslední 3 roky ztratil 29% své hráčské základny

Režim již byl potvrzen samotným Treyarchem a rozšíří standardní playlist Quads, Duos a Solo. Oznámení také obsahovalo několik doporučení pro hráče, kteří se rozhodnou Ambush mód vyzkoušet. Doporučené výhody, které by hráči měli používat patří Dead Silence, Skulker a Outlander. Co se týče využívání Outlander perku, tak dalším novým prvkem Ambush módu je, že se kolaps kruhu nebude odehrávat v klasických fázích, ale kruh se bude neustále pomalu uzavírat.

Call of Duty: Black Ops 4 je k nyní dispozici na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno