Režisér hry Jeff Ross upozornil na Twitteru na důležitý milník, kterého dosáhla fanouškovská petice za vznik Days Gone 2.

Režisér hry Days Gone Jeff Ross poděkoval fanouškům franšízy za jejich úsilí změnit rozhodnutí Sony a dát zelenou vzniku pokračování Days Gone. Petice na Change.org již dosáhla hranice impozantních 100.000 podpisů od hráčů.

Vzhledem k tomu, že fanoušci nemohou sledovat vývoj Days Gone 2, tak nezbývá nic jiného, než sledovat úspěšnost petice bojující za pokračování hry. Minulý týden měla petice ještě nějakých 80 000 podpisů, takže je znát, že tempo přibývajících podpisů lehce pokleslo, ale i tak podpisy nadále přibývají.

Režisér hry Jeff Ross upozornil na milník na Twitteru a uvedl: „Fanoušci Days Gone jsou nejlepší fanoušci.“ Ross nějakou dobu monitoruje situaci a pravidelně informuje své sledující o nárůstu počtu podpisů. Ve svých tweetech dokonce označil vedoucího PlayStation Studios Hermana Hulsta.

I když takové nadšení mezi hráči je skutečně velkolepé, stále to neznamená, že Sony své rozhodnutí změní. Někteří lidé se zeptali Rosse na možný dopad na celou situaci Days Gone 2 a on stručně odpověděl: „těžko říct.“ Ross dodal, že „věci se v poslední době opravdu zpomalily“ a je v pořádku, když „řekne, že mise byla splněna“.

Přečti si  Trailer k Rainbow Six Extraction se zaměřuje na operátorku Elu

Podle zprávy Jasona Schreiera studio Bend v současné době pracuje na zcela nové IP pro Sony a bylo odvoláno ze spin-offu Uncharted. Vzhledem k těmto faktům pravděpodobně Days Gone 2 v dohledné době neuvidíme.

Days Gone nyní míří na PC, kde hra vyjde 18. května. Do té doby je stále k dispozici na PS4 a PS5 v rámci zpětné kompatibility.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno