Cory Barlog se v dnešních dnech musí cítit velmi uspokojen, když vidí jak se mu pět let vývoje posledního dílu God of War zhodnocuje v podobě vysokých hodnocení i předobjednávkách.

Game Press nebyl jediný, který dal Novému God of War absolutní hodnocení a navíc i Masterpiece medaili. Nejvyšší známky hra dostala i u dalších tuzemských i zahraničních redakcí.

Ralph Panebianco z YouTube kanálu Skill Up se nedávno dostal k rozhovoru s Corym Barlogem při cestě za tvůrcem hry Mad Max z roku 2015 Georgem Millerem, na které v jejich velmi raných fázích Barlog pracoval. Mad Max by jistě pod taktovkou Barloga byl zcela jinou hrou, ovšem to že by Barlog pracoval na případném pokračování Mad Max je zcela vyloučené, jelikož sám režisér uvedl, že chce pracovat na zcela nové vlastní IP.

Přečti si  Recenze: God of War - Hřejivý dotek mrazivého severu

“Opravdu bych rád vytvořil něco jiného. Něco, co opravdu, opravdu, 100 procentně vychází z mé původní vize. To by bylo skvělé. Ale musím o tom přesvědčit Sony. “

Vzhledem k úspěchu, který nový God of War získává u kritiků, se zdá, že by pro Barloga neměl být problém získat šanci na tvorbu své vlastní IP, která pokud bude opět exkluzivitou pro PlayStation jen rozšíří skvělou knihovnu Sony.

God of War vychází 20. dubna exkluzivně na PlayStation 4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno