Respawn Entertainment opouští režisér Stig Asmussen, který pracoval na Star Wars Jedi: Fallen Order a Star Wars Jedi: Survivor. V prohlášení pro Bloomberg mluvčí Electronic Arts uvedl: „Po pečlivém zvážení se Stig Asmussen rozhodl opustit Respawn a věnovat se dalším dobrodružstvím a my mu přejeme hodně štěstí.

Práce na Star Wars Jedi: Survivor budou pokračovat a tým povedou „veteran Respawn leaders“. V současné době pracuje na portování akčního dobrodružného titulu na PS4 a Xbox One a zároveň dále zlepšuje výkon na konzolích současné generace a PC. Nedávný patch „zcela přepracoval“ režim 60 FPS na konzolích k obecně pozitivním výsledkům.

Pokud jde o to, co to znamená pro budoucnost série Star Wars Jedi, Asmussen již dříve řekl , že to „vždy chtěl vidět jako trilogii“, přičemž naznačil, že by tým mohl nakonec přejít na vývoj s Unreal Engine 5. Generální ředitel EA Andrew Wilson také řekl, že by „rád viděl“ více z této franšízy a že vydavatel má „neuvěřitelný vztah“ s Disney a LucasArts. Nedávné nabídky pracovních míst také naznačovaly, že práce na další části již možná probíhají.

Čas teprve ukáže, jak se franšíza posune a co nabídne. Zůstaňte naladěni na další aktualizace. Mezitím se podívejte na naši recenzi Star Wars Jedi: Survivor .

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno