Respawn Entertainment opouští režisér Stig Asmussen, který pracoval na Star Wars Jedi: Fallen Order a Star Wars Jedi: Survivor. V prohlášení pro Bloomberg mluvčí Electronic Arts uvedl: „Po pečlivém zvážení se Stig Asmussen rozhodl opustit Respawn a věnovat se dalším dobrodružstvím a my mu přejeme hodně štěstí.

Práce na Star Wars Jedi: Survivor budou pokračovat a tým povedou „veteran Respawn leaders“. V současné době pracuje na portování akčního dobrodružného titulu na PS4 a Xbox One a zároveň dále zlepšuje výkon na konzolích současné generace a PC. Nedávný patch „zcela přepracoval“ režim 60 FPS na konzolích k obecně pozitivním výsledkům.

Pokud jde o to, co to znamená pro budoucnost série Star Wars Jedi, Asmussen již dříve řekl , že to „vždy chtěl vidět jako trilogii“, přičemž naznačil, že by tým mohl nakonec přejít na vývoj s Unreal Engine 5. Generální ředitel EA Andrew Wilson také řekl, že by „rád viděl“ více z této franšízy a že vydavatel má „neuvěřitelný vztah“ s Disney a LucasArts. Nedávné nabídky pracovních míst také naznačovaly, že práce na další části již možná probíhají.

Přečti si  PlayStation je "obdařen prostředky na marketing, které my nemůžeme využívat", říká vedoucí marketingu Xboxu pro region EMEA

Čas teprve ukáže, jak se franšíza posune a co nabídne. Zůstaňte naladěni na další aktualizace. Mezitím se podívejte na naši recenzi Star Wars Jedi: Survivor .

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno