Říká se, že Ashley Johnson hraje Ellieinu matku Annu v The Last of Us od HBO.

Jedním z největších překvapení Summer Game Festu 2022 byla velká přítomnost na pódiu The Last of Us. Kromě oznámení The Last of Us Part 1 a odhalení některých dalších podrobností o dlouho očekávaném nástupci Factions, Neil Druckmann také diskutoval o adaptaci seriálu HBO a odhalil, že původní herci pro Joela a Ellie, Troy Baker a Ashley Johnson, byli do seriálu obsazení v dosud neodhalených rolích.

Ačkoli Druckmann neprozradil, koho budou hrát Johnson a Baker, jeden spolehlivý zdroj tvrdil, že Ashley Johnson bude hrát Annu, Elliinu matku. Uživatel Twitteru ViewerAnon, který dříve prozradil, že Ellieina matka se v show objeví prostřednictvím flashbacků, sdílel zprávy po oznámení, že Johnson a Baker měli v show role.

Přečti si  Fanoušci God of War: Ragnarok údajně dostanou něco, co jim vlije krev do žil

ViewerAnon řekl: „Pokud mě nějakou dobu sledujete a zajímá vás pořad The Last of Us HBO, všimnete si, že jsem řekl několik věcí, že uvidíme více z minulosti, že více herců než jen Merle Dandridge a Jeffrey Pierce by se v něm objevili atd. No, seděl jsem na tom, ale Neil Druckmann právě oznámil, že v show vystupují i Ashley Johnson a Troy Baker.

Později to upřesnili a odhalili, že jim jejich zdroje řekly, že Johnson bude hrát Ellieinu matku: “Víte, jak jsem řekl, že se objeví Ellieina matka? Pokud vím, bude ji hrát Ashley Johnson“. Když byl dotázán na Bakerovu roli v seriálu, ViewerAnon řekl, že to jim nikdo neřekl.

Přečti si  Avatar: Frontiers of Pandora by mělo vyjít 18. listopadu

Někteří fanoušci The Last of Us od té doby začali spekulovat, že Johnsonové role Anny je to, co ji přimělo obarvit si vlasy na tmavě hnědou barvu, na rozdíl od její obvyklé blond, možná aby vypadala více v souladu s Belle Ramseyovou ztvárňující Ellie.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno