Bobby Kotick byl během svého dlouhého působení ve funkci generálního ředitele Activision Blizzard kontroverzní postavou a zdá se, že kontroverze ho pronásledují i ​​po jeho nedávném odchodu. Přesněji řečeno, vývojáři, kteří dříve pracovali ve studiích Activision Blizzard, hovořili o tom, že Kotickovo vedení nepříznivě ovlivnilo hry, na kterých pracovali.

Christina Pollock, programátorka, která dříve pracovala v podpůrném studiu Call of Duty Demonware, nedávno na Twitteru hovořila o tomtéž a napsala: „Bobbyho rozhodnutí zhoršila naše hry.

Pokračovala: „V mém prvním měsíci vyšlo najevo, že vyhrožoval zabitím zaměstnance. Na [schůzi], která následovala, nikdo nechtěl mluvit první. Tak jsem požadovala jeho vyhození přede všemi.

Obvinění, že Kotick zaměstnanci vyhrožoval smrtí, se poprvé objevilo na konci roku 2021, poté jeho rezignaci požadovalo velké množství zaměstnanců Activision Blizzard podepsanou peticí.

Mezitím bývalý komunitní manažer Overwatch 2 Andy Belford také mluvil o tom, jak jeho tým v Blizzard Entertainment varoval vedení Activision „měsíce předem“, že střílečka na hrdiny bude po uvedení na Steamu bombardována uživatelskými recenzemi, i když bez ohledu na to nebyla poskytnuta žádná podpora.

Přečti si  Vyšlo DLC Avatar: Frontiers of Pandora – The Sky Breaker

Prolomil jsem své mlčení, abych se podělil o zábavný fakt: když jsme plánovali spuštění OW2 v páru, můj tým varoval (měsíce předem), že budeme podrobeni recenznímu bombardování,“ napsal Belford. „Prosili jsme o další informace, další podrobnosti a další zdroje, které by nám pomohly s očekávaným přílivem, to vše bylo jednoznačně zamítnuto.

Moderování Steamu bylo svěřeno komunitnímu týmu (není funkcí komunity v Blizzardu), navzdory mému odmítnutí chtít vystavit členy mého týmu této úrovni toxického obsahu/příspěvků. Na otázku, kdo se rozhodl spustit na Steamu bez další pomoci: Bobby.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno