Pro mnoho fanoušků může být rozvržení Call of Duty: Warzone často opakující se a nereálné. Umístění budov působí nepřirozeně, duplicitní struktury jsou běžné a mnoho fanoušků si všimlo přesně stejných rozvržení použitých v celé hře.

To, o čem si fanoušci Call of Duty: Warzone mysleli, že je chyba nebo lenost vývojářů, je ve skutečnosti reálnější, než si mnozí uvědomují.

Verdansk se nachází ve smyšlené zemi, ale předpokládá se, že mapa by mohla být zasazena do  východní Ukrajiny. Mnoho budov a památek je navrženo a inspirováno ukrajinskou architekturou, která má podobný vzor jaký je znám z Ruska, ale také naší vlasti.

Na obrázku, který se objevuje ve více vláknech Redditu, našel cestovatel HanShotFirst18 v rámci své cesty do Ruska dvě místa, která se shodují s tím, co mohou znát hráči právě z mapy Warzone. Tyto místa okamžitě sdílel s komunitou Call of Duty: Warzone. K možnému údivu všech rejpalů došel k závěru, že vývojáři přesně vykreslují návrhy budov a rozvržení ulic Ukrajiny, o čem řada Američanů nemá ani ponětí. Aby to bylo ještě zajímavější, budova připomíná ikonická předměstí Verdansku.

Who knew the map design wasn’t repetitive, just accurate! from CODWarzone

Není tedy divu, že mnoho fanoušků bylo porovnáním mapy Promenade z Modern Warfare s realitou doslova šokováno. Navzdory aktualizaci zůstaly budovy ve hře relativně stejné a ikonické tvary a rozložení vytvářejí relativně dobrý design mapy.

Přečti si  Nedostatek dodávek PS5 bude tento rok pokračovat sděluje finanční ředitel Sony

Aby to bylo ještě zajímavější, komentáře k původní fotografii uvádějí, jak je to běžné. Rusko recykluje půdorysy měst, což má za následek opakující se schéma, a v mnoha menších městech existují podobné dispozice budov pouze s jemnými rozdíly. Vývojáři Call of Duty: Warzone přidali další hloubku realismu, kterou si pravděpodobně mnoho fanoušků ani neuvědomilo.

Call of Duty: Warzone je k dispozici pro PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X / S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno