Vývojáři ze studia Experiment 101 poskytl po dlouhé době nové informace ke svému několikrát odloženému RPG titulu Biomutant.

V rozhovoru pro IGN kreativní ředitel Stefan Ljungqvist podrobněji hovořil o některých prvcích, které mohou hráči ve hře Biomutant očekávat.  Ljungqvist hovořil o gigantických bossech a o tom, jak hrají klíčové role v příběhu hry, o tom, jak tvorba morfující postavy ovlivňuje její statistiky, o nutnosti vytvoření nezbytného vybavení pro procházení různými biomy a dalším. Také informoval o tom, že svět Biomutantu je opravdu obří a můžeme v něm vidět rozlehlá pole, hluboké vody a spoustu dalšího.

Během rozhovoru Ljungqvist uvedl, že Biomutant je největší hrou, na které kdy pracoval a také prozradil, že hra je téměř hotová. „Jsme v konečné fázi vývoje,“ řekl Ljungqvist. 

Bohužel zatím stále nebylo oznámeno nové datum vydání a tak nezbývá, než doufat v brzké vydání. Nabízí se nám myšlenka, že Experiment 101 budou chtít hru vydat jak pro stávající, tak i nadcházející konzole nové generace, ovšem o tom zatím nikde nepadlo ani slovo.

Přečti si  Nové záběry ukazují, že hackeři v Call of Duty Warzone jsou čím dál horší

Biomutant je nyní ve vývoji pro PC, PS4 a Xbox One.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno