Rustler je nadcházející titul Modus Games a Jutsu Games, který vrací klasický vzorec Grand Theft Auto zpět do středověku.

Série Grand Theft Auto je neuvěřitelně populární série bombastických příběhů. V průběhu času společnost Rockstar Games tuto sérii rozšířila o ohromující množství věcí, které můžete ve hře dělat. Ani po celou tu dobu však nepřidali možnost házet koňské lejno na vaše nepřátele uprostřed boje. Naštěstí je tu Rustler, aby nás všechny zachránil. Nadcházející hra od Modus Games bere otevřenou, šílenou povahu GTA a přenáší ji zpět do historicky nepřesné středověké doby. 

Níže se můžete podívat na nejnovější trailer, který je nyní k dispozici a jak se zdá, tak to bude opravdu jízda. Podívejte se na to.

Popravdě jsme na Rustler velmi zvědaví, protože převzetí top-down pohledu z prvních GTA  a jeho uvedení do zcela nového prostředí vypadá, že by mohlo být skutečně osvěžujícím herním zážitkem.

Přečti si  Biomutant bude na 12-15 hodin, pokud budete spěchat, v opačném případě vás hra bude bavit více než 65 hodin

Rustler bude k dispozici na PC prostřednictvím předčasného přístupu již 18. února. Vývojáři plánují zůstat v předčasném přístupu přibližně šest měsíců, takže doufejme, že celá hra vyjde později v tomto roce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno