S včerejším týdenním resetem se v Destiny 2 objevili první kroky k získání další exotické zbraně, kterou pamatují veteráni z prvního dílu.

Ano, jedná se pulsní exotickou pušku Bad Juju. Tato zbraň byla velmi oblíbená v prvním dílu, především pro její schopnost rychlejší regenerace Supry v závislosti na množství zabitých nepřátel.

O tom, že se Bad Juju vrátí do Destiny 2 víme díky data minerům, kteří ji objevili v souborech hry při spuštění Season of Opulence.

Hráči mohou začít quest v Calus ‘Tribute Hall.Tam mohou začít misi nazvanou “Other Side”, tím, že vstoupí do Ascendant Realm, která se nachází na Leviathanu. Tato mise se zdá být velmi podobná misi “The Whisper” a „Zero Hour“.

Přečti si  [AKTUALIZOVÁNO] Elden Ring - unikl další krátký klip, FromSoftware naznačuje, že by hra mohla vyjít na přelomu fiskálních let 2022-23

Bad Juju má v Destiny 2 přepracovaný hlavní perk s názvem String of Curses, kde zabití doplňuje zásobník a zvyšuje na krátkou dobu poškození. Bad Juju také dobíjí Supru na základě stackování String of Curses.

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno