Jaké tituly by Sabre Interactive mohlo mít ve vývoji, když studio tvrdí, že pro fanoušky budou překvapením.

Switch zaujal řadu hráčů mnoha zajímavými porty, mezi které bezesporu patří LA Noire  a Zaklínač 3, Vampyr a další. V nedávném rozhovoru CEO společnosti Saber Interactive Matthew Karch uvedl, že v systému je stále velký potenciál a fanoušci mohou být překvapeni, jaké další tituly jsou na cestě. 

Karch se v rozhovoru pro WCCFTech dotýká úspěchu World War Z a portu, který vzniká pro Switch. Podle něj je však práce na portu mnohem náročnější, než například u zmíněného Zaklínače 3. Karch dále poznamenal, že i když je Switch nyní 3 roky staré zařízení, tak cítí „v hardwaru i na platformě je stále velký potenciál.“

Přečti si  Sony čelí hromadné žalobě kvůli monopolu na prodej digitálních her pro PlayStation

„Dosud jsme měli obrovský úspěch, spouštíme mnoho titulů na Switch a stále vyvíjíme pro tuto platformu nové nástroje. Máme pocit, že z hardwaru Switche může těžit více vývojářů a myslíme si, že fanoušci budou velmi překvapeni některými nadcházejícími tituly,” uvádí Karch.

Sabre Interactive bylo oznámeno jako spolutvůrce Switch portu hry Crysis Remastered a ve vývoji mají také WWE 2K Battlegrounds. Studio bylo nedávno zakoupeno společností THQ Nordic.

O novinkách pro Switch vás budeme nadále informovat.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno