Do vydání remaku hororové hry Resident Evil 2 zbývá něco málo přes jeden měsíc a Capcom aktuálně přidává na marketingových obrátkách.

Tentokrát nám společnost dává k dispozici pohled na nové obrázky ze hry, které odhalují Adu Wong Tyrant T-00 a další. Screenshoty, které kladou důraz na kvalitu a detaily jednotlivých postav a prostředí, si můžete prohlédnout níže v galerii.

Vedle Ady Wong a Tyranta T-00 se také setkáme s Leonem Kennedym, Clair Redfield a dalšími postavami. Obrázky také ukazují, že Ada Wong bude hratelnou postavou.

Když už je řeč o hře, tak internetem kolují zvěsti, že hra bude před svým vydáním mít hratelné demo, kterého bychom se měli dočkat ještě do konce roku.

Přečti si  Rozložení mapy Call of Duty: Warzone je autentičtější, než si fanoušci uvědomují

Informace také hovoří o tom, že by Resident Evil 2 nemusel být jediným remakem a Tsuyoshi Kanda by chtěl vytvořit remaky všech dílů s pevnou kamerou. Poznamenal však, že nyní se plně soustředí na vydání remaku RE2. Dočkat bychom se tedy mohli prvního i třetího dílu, jelikož od 4 pokračovala série pohledem přes rameno a to až do Resident Exil 7, který přenesl pohled do první osoby.

Změn by se měly dočkat také filmové adaptace, které se ani v nejmenším nepřibližovaly herní sérii. James Wan je režisérem nadcházejícího filmu, který má být rebootem filmové série. Tento film má být inspirován hrou Resident Evil 7 z roku 2017 a má se vrátit k hororovým kořenům.

Přečti si  State of Play nabídne 15 minut nových gameplay záběrů z Ratchet and Clank: Rift Apart

Remake Resident Evil 2 vychází na PC, PS4 a Xbox One 25. ledna. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno