Jediným problémem je, že nevíme, kdy si Ryan myslí, že si myslíme, že je uvidíme. Není to moc složité??

Blockbusterové hry pro PlayStation na mobilu mohou dorazit dřív, než si myslíme“, alespoň to tvrdí šéf PlayStationu Jim Ryan v exkluzivním rozhovoru pro Axios. Už jsme viděli, jak se PlayStation rozšiřuje na trh s PC, tituly jako Horizon Zero Dawn nebo Days Gone a také víme, že se sony chystá na mobilní trh, jen jsme tak trochu všichni doufali, že to bude spíše později než dříve.

Myslí se zde, že naše portfolio IP je právě teď v tak silném stavu, že by bylo perverzní omezovat jeho užívání na naši stávající PlayStation komunitu,” řekl Ryan Axiosu. Bohužel nebyly sdíleny žádné podrobnosti o tom, jaké franšízy budou na mobily zahrnuty ani to jak se budou lišit, nebo hrát.

Přečti si  Pedro Pascal nebyl první volbou pro roli Joela v seriálu The Last of Us

Minulý měsíc Ryan na schůzce o podnikové strategii řekl: „Mobile je jen jednou z oblastí, které zkoumáme, abychom oslovili miliony hráčů mimo naše platformy.“ To , že Sony začne vyrábět mobilní hry, je známo již nějakou dobu, ale skutečným překvapením je, že se mohou objevit již brzy. 

Problém je v tom, že nevíme, jak brzy si Ryan myslí, že si myslíme, že se objeví mobilní hry Sony, takže nevíme, jaký časový rámec tím naznačuje. Seznam pracovních pozic byl zveřejněn teprve nedávno, což naznačuje, že buď vývoj některých her probíhal několik měsíců a pravděpodobně i roky před zveřejněním, za předpokladu, že z mobilní divize má něco vyvstat ještě letos.

Přečti si  TEST: Motorola G100 - Rychlík střední třídy

Situaci kolem mobilních her Sony budeme nadále sledovat a průběžně o vás o ní informovat.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno