Navzdory faktu, že zbrusu nová IP Days Gone se setkala s při svém vydání velmi úspěšnou, tak se zdá, že vývoj pokračování byl smeten ze stolu a studio Sony Bend pracuje na zcela nové hře.

Ve zdlouhavé zprávě od Jasona Schreiera z Bloombergu je podrobně popsáno, že v některých studiích společnosti Sony panují nepokoje. Jedním z nich bylo i Sony Bend, který stojí za hrou Days Gone. Říká se, že i přes zdánlivý úspěch hry bylo pokračování hry zamítnuto. Místo toho jeden tým ve studiu dostal na starosti podporu pro multiplayerovou hru Naughty Dog, zatímco jejich druhý tým dostal na starosti titul Uncharted, který byl vyvíjen pod dohledem Naughty Dog. Takže se z nich na nějakou dobu stalo podpůrné studio. Zaměstnanci ve studiu s tím zřejmě nebyli spokojeni a studio nyní pracuje na novém projektu.

Přečti si  Red Dead Online, Psychonauts a Outlast 2 míří v květnu do Xbox Game Pass

Tyto informace podporují také dřívější zprávy z prosince loňského roku, kde jsme uváděli, že spisovatel a režisér Days Gone opustil Sony Bend.

Days Gone je nyní k dispozici na PlayStation 4, kde si jej také můžete tento měsíc bezplatně přidat do své knihovny díky PS Plus. Hra později v tomto roce vyjde také na PC. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno