Už 13. dubna vtrhne do Apex Legends event War Games, nový časově omezený event, který ve hře nenechá kámen na kameni. Kromě nových odměn, skinů a milovaných loot-boxů, se do hry dostane také řada nových herních režimů. Co nás tedy čeká?

Do teď bylo nepsaným pravidlem, že s každým eventem do hry dorazí jeden speciální herní mód, který hráčům souboje v oblíbeném battle-royale trochu zpestří. Tentokrát se ale komunita Apexu nedočká jen jednoho, ale rovnou pěti nových herních módů, které budou během konání War Games pravidelně rotovat.

Vše odstartuje modifikátorem Second Chance, který poraženým hráčům nabídne možnost opětovného respawnu. Na mapu tak seskakujete se dvěma životy. Ultra Zones pak do hry přidají dvě Hot zóny navíc. Kromě jedné zóny se zvýšeným lootem, tak ve hře naráz budou rovnou tři. K tomu všemu budou tyto tři zóny uzavřený do energetického dómu, který bude hráčům uvnitř doplňovat zdraví a shieldy. Další režim nese název Auto Banners a neskýtá nic jiného, než plně automatické sbírání bannerů vašich padlých spoluhráčů. Nemusíte se tak pro ně nikam vracet a rovnou zamířit k respawn věži. Dalším režimem je Killing Time. Časový limit, který je vždy vyhrazen pro jednotlivé fáze zóny, se bude instantně krátit při každém killu, který na mapě proběhne. Přistávat na kraj mapy tak nebude úplně ten nejlepší nápad.

Přečti si  Trailer pro Watch Dogs: Legion - Update 4.0 představuje nového hrdinu, nové mise a mnoho dalšího

Poslední režim, který Apex během War Games nabídne, je Armor Regen. Zde se vaše brnění bude automaticky dobíjet 12pts/sec. Ve chvíli, kdy bude Armor Regen aktivní, dojde na odstranění veškerých Shield Cells ve hře. Každý z výše zmíněných režimů bude aktivní pouze několik málo dní. Jejich přesné rozvržení bude k dispozici na oficiálních stránkách vývojářů.

War Games v Apex Legends potrvá dva týdny a skončí 27. dubna.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno