Před několika týdny vydal Ubisoft sadu trailerů nazvaných Guns For Hire, v kterých nám představil NPC postavy, které nám budou ve hře nápomocny, nyní nám vydavatel v několika samostatných trailerech představuje fanatickou rodinu Seedů, kterým budeme ve hře čelit.

Jacob Seed, je nejstarší z bratří Seedů, je to americký vojenský veterán, který využívá techniky “psychologického podmanění”, za pomocí drog, aby přetvořil vojáky na fanatické bojovníky.

John Seed je naopak nejmladším z bratří Seedů, který je vystudovaným právníkem věřícím v sílu slova ANO. Na rozdíl od Jacoba je více lidský, ovšem v žádném případě se nebojí lidi zastrašovat a využívat k tomu přemíru násilí.

Faith Seed je Josephův vnitřní hlas, Faith se chová jako božský nástroj chaosu, který podněcuje k brutálním činům celého fanatického klanu Seedů.

Přečti si  Dying Light 2 bude mít „mnohem více“ eventů v otevřeném světě, než měl první díl

Joseph Seed prostřední z bratří, který je zároveň hlavou celého klanu a strůjcem všeho zla,  ve hře je spíše znám jako Otec. Převzal kontrolu nad projektem u Eden’s Gate, poté co mu vnitřní hlas oznámil, že dojde k velkému kolapsu a uložil mu zachránit co nejvíce lidí a to i přes to, že chtějí být spaseni, nebo ne.

Jako poslední tu máme bonus v podobě hraného traileru nazvaného Inside Eden’s Gate”, který byl vyroben exkluzivne pro Amazon Prime.

Far Cry 5 vychází na PC, PS4 a Xbox One 27. března.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno