Podle Belly Ramsey, která v seriálu hraje Ellie, natáčení druhé sezóny začne na konci tohoto roku.

První sezóna The Last of Us od HBO skončila před více než týdnem, ale už nyní narůstá vzrušení z toho, co přinese budoucnost uznávané adaptace videoherní franšízy od Naughty Dog. Druhá sezóna byla oficiálně oznámena v lednu, a přestože podrobnosti o ní jsou v současné době skoupé, herečka Bella Ramsey, která v seriálu hraje hlavní hrdinku Ellie, poskytla mlhavou představu o tom, kdy očekávat další kapitolu příběhu.

V nedávném projevu v The Jonathan Ross Show Ramsey řekla, že natáčení druhé sezóny pravděpodobně začne na konci tohoto roku, což znamená, že sezóna pravděpodobně nebude mít premiéru dříve než koncem roku 2024 nebo začátkem roku 2025.

Bude to chvíli trvat,” řekla Ramsey. „Myslím, že budeme pravděpodobně točit koncem tohoto roku, začátkem příštího. A pak je to dlouhý [proces], je to jako rok natáčení, takže premiéra bude pravděpodobně konec roku 2024 nebo začátkem roku 2025.

Co se týče toho, co bude příběh druhé sezóny obnášet, spoluautoři Craig Mazin a Neil Druckmann již dříve potvrdili, že celé The Last of Us Part 2 nebude pokryto v sezóně 2 a příběh bude pravděpodobně zahrnovat několik sezón, i když přesný počet ještě nebyl specifikován.

Mezitím The Last of Us Part 1 má vyjít za týden pro PC, zatímco Naughty Dog a Sony později v tomto roce také odhalí samostatnou multiplayerovou hru The Last of Us.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno