Respawn Entertainment představil společně se Season 9 v Apex Legends také novou možnost reportování hráčů za „smurfing“.

Aktualizace Apex Legends Legacy přinesla spoustu vzrušujících nových přírůstků, jako je nová Legenda Valkyrie, aréna, Bocek Bow a Infested Olympus, spolu s návratem World’s Edge.

Respawn Entertainment také využívá novou aktualizaci jako příležitost k zásahu proti podvodníkům. Jednou z nových změn je nová funkce hlášení „smurfingu“.

Pokud máte podezření, že hráč podvádí v zápase Apex Legends , můžete oznámit jeho přestupek vyvoláním nabídky „report“. To vám dá na výběr z různých možností, včetně smurfování.J e pravděpodobné, že skutečným účelem této funkce není omezit „smurfing”, ale místo toho se používá k jejich filtrování. 

Respawn možná zavedl tuto možnost, protože hráči Apexu stále hlásili podezřelé smurfery ve hře jako cheatery.

Přečti si  It Takes Two prodalo 2 miliony kopií

Smurfing oddělený od cheatingu může způsobit určitou kontroverzi, protože někteří hráči se domnívají, že by se s nimi mělo zacházet úplně stejně. Ostatní hráči se domnívají, že hraní na různých účtech není velký problém, takže by to nemělo být zakázáno. Nevíme jistě, jaká opatření budou přijata proti účtům, které byly nahlášeny kvůli smurfování.

Jakmile se dozvíme více, budeme vás o tom informovat.

Apex Legends je nyní zdarma k dispozici pro PC, PS4, Xblox One a Switch.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno