Evergreen v podobě odkladů Shenmue 3 nebere konců a vydavatel Deep Silver společně s vývojáři z Ys Net dnes učinili prohlášení, ve kterém oznamují další zpoždění.

Deep Silver oznámili, že nový termín vydání zajistí, že nově získaný čas přispěje k celkovému zlepšení kvality hry, tak aby maximálně odpovídala dnešním vysokým standardům, které si zaslouží. Dále vydavatel uvádí, že hra bude vydána v nejlepším možném časovém rámci.

Yu Suzuki sám následoval prohlášení vydavatele s omluvným komentářem a přislíbil, že využije všechen čas ke zlepšení kvality hry.

“Velmi se omlouváme všem našim podporovatelům za další zpoždění. Po rozsáhlé diskusi s našimi partnery Deep Silver jsme dospěli k závěru, že prodloužení vydání nám umožní dodat Shenmue III v nejlepší možné kvalitě. Nemůžeme vám dostatečně poděkovat za vaši trvající podporu.”

Je až s podivem, že se vývoj a vydání hry tak dlouho vleče. Připomeňme si, že hra byla ohlášena na tiskové konferenci Sony během E3 2015, kde byla také rovnou odstartována kampaň na KickStarteru.  Hra byla po odstartování kampaně během necelých tří hodin zaplacena a dnes v květnu 2018 se dozvídáme o jejím dalším odkladu.

Přečti si  Společnost Sony údajně nutí vývojáře platit za podporu Crossplay

Shenmue III má být vydáno na PS4 a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno