Michael “Shroud” Grzesiek odchází z esportového důchodu.

Bývalý profesionální hráč CS:GO se připojil k týmu Sentinels a v srpnu se zúčastní  kvalifikace Valorant North America Last Chance Qualifier.

Poslední oficiální esportový turnaj odehrál Shroud v roce 2017, kdy se umístil na druhém místě s Cloud9 v turnaji ESL One CS:GO. O měsíc později odešel z hlavní sestavy Cloud9 a v roce 2018 oznámil svůj formální odchod z kompetitivního CS:GO a Cloud9.

Shroud se od té doby plně zaměřil na streamování na Twitchi a v roce 2020 podepsal exkluzivní smlouvu. Ve stejném roce také Shroud začal streamovat Valorant , tehdy novou hrdinskou střílečku Riotu, hru, ke které měl jen dobrý vztah.

Ačkoli Shroud hrál hodně Valorant, vstup do Sentinelu znamená jeho návrat k profesionálnímu hraní, k něčemu, co ho „svrbělo“ udělat.

Přečti si  Trailer na PC verzi Marvel's Spider-Man Remastered ukazuje podporu ultraširokých monitorů a odemčených fps

Přestože se Shroud s většinou členů Sentinel zatím nesetkal, tak se setkal s TenZ, bývalým týmovým kolegou z Cloud9. “Sakra miluji TenZ,” řekl Shroud s úsměvem. Také řekl, že sledování týmu Sentinel mu připomělo jeho starý Counter-Strike tým. Díky tomu doufá, že mu to umožní snadno se začlenit do soupisky.

Shroud slíbil, že nedopustí, aby jeho úspěch jako streamera zmírnil jeho touhu stát se úspěšným v profesionálním Valorantu.

Riot Games doufají, že se Valorant stane v espotu stejně úspěšným jako League of Legends. Proto Riot ve středu implementuje nový systém vyhodnocování hlasu , který bude skenovat hlasovou komunikaci ve hře. Systém nejprve začne trénovat své AI algoritmy, než přejde do beta verze koncem tohoto roku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno