Michael „Shroud“ Grzesiek odchází z esportového důchodu.
Bývalý profesionální hráč CS:GO se připojil k týmu Sentinels a v srpnu se zúčastní kvalifikace Valorant North America Last Chance Qualifier.
Poslední oficiální esportový turnaj odehrál Shroud v roce 2017, kdy se umístil na druhém místě s Cloud9 v turnaji ESL One CS:GO. O měsíc později odešel z hlavní sestavy Cloud9 a v roce 2018 oznámil svůj formální odchod z kompetitivního CS:GO a Cloud9.
Shroud se od té doby plně zaměřil na streamování na Twitchi a v roce 2020 podepsal exkluzivní smlouvu. Ve stejném roce také Shroud začal streamovat Valorant , tehdy novou hrdinskou střílečku Riotu, hru, ke které měl jen dobrý vztah.
Ačkoli Shroud hrál hodně Valorant, vstup do Sentinelu znamená jeho návrat k profesionálnímu hraní, k něčemu, co ho „svrbělo“ udělat.
Přestože se Shroud s většinou členů Sentinel zatím nesetkal, tak se setkal s TenZ, bývalým týmovým kolegou z Cloud9. „Sakra miluji TenZ,“ řekl Shroud s úsměvem. Také řekl, že sledování týmu Sentinel mu připomělo jeho starý Counter-Strike tým. Díky tomu doufá, že mu to umožní snadno se začlenit do soupisky.
Shroud slíbil, že nedopustí, aby jeho úspěch jako streamera zmírnil jeho touhu stát se úspěšným v profesionálním Valorantu.
Riot Games doufají, že se Valorant stane v espotu stejně úspěšným jako League of Legends. Proto Riot ve středu implementuje nový systém vyhodnocování hlasu , který bude skenovat hlasovou komunikaci ve hře. Systém nejprve začne trénovat své AI algoritmy, než přejde do beta verze koncem tohoto roku.


















