Shuhei Yoshida vyjádřil své nadšení z nadcházejícího titulu Ghost of Tsushima od studia Sucker Punch, který by měl být hrou roku.

Od prvního odhalení, které proběhlo na E3 2018 jsou z této hry nadšeni fanoušci PlayStationu i samotné Sony. Jak se zdá, tak studio dokázalo vytvořit  krásný samurajský svět, jehož příběh se odehrává v Japonsku 13. století a právě díky tomu patří hra u hráčů a nejen u nich mezi nejočekávanější v tomto roce.

Výkonný producent her, jako jsou Gran Turismo a Ape Escape , Shuhei Yoshida, reagoval na jiného zaměstnance Sony, který vyjádřil své nadšení pro nadcházející titul studia Sucker Punch. Yoshida ve své odpovědi tvrdí, že má “pocit, že se tato hra stane jeho GOTY 2020“. Vzhledem k titulům, které jsou naplánovány pro tento rok se tak jedná o velmi odvážné tvrzení. Populární zaměstnanec společnosti Sony pravděpodobně měl s touto hrou již vlastní zkušenosti, což dodává prohlášení větší důvěru, než aby bylo založeno čistě na dohadech.

Přečti si  CD Projekt RED odhalil rekordní tržby za rok 2020

Na PlayStation 4 zamíří v tomto roce ještě řada velkých titulů, mezi kterými jsou například The Last of Us Part 2 nebo Cyberpunk 2077 a tak je tato informace pro fanoušky Ghost of Tsushima jistě příslibem, že se mají po několika odkladech skutečně nač těšit.

Ghost of Tsushima  vychází 17. července exkluzivně pro PlayStation 4.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno