Společnost Sony je jedním z předních výrobců sluchátek a jejich oficiální bezdrátová sluchátka PlayStation Gold působila vždy poněkud lacinějším dojmem, i když asi nenajde tolik dobrých sluchátek v této cenové kategorii, je jisté, že to Sony umí lépe.

Naštěstí Gold Wireless Headset získává tolik potřebnou aktualizaci a společnost je vydává v nové verzi, která zcela jistě stojí za povšimnutí. Tato nová sluchátka se mohou pochlubit modernějším designem a několika dalšími přidanými funkcemi.

“Jsme rádi, že můžeme oznámit nový bezdrátový headset s označením Gold, který přinese větší pohodlí a výkon pro hráče PS4! Nová sluchátka zachovávají vše, co jste si oblíbili na původní verzi, a zároveň představují nový elegantní design s rafinovanými polštářky na uši, díky nimž je dlouhé hraní her ještě pohodlnější. Díky novému designu jsou nová Gold sluchátka také velmi pohodlná během používání s PS VR.”

Nová sluchátka sice mají design podobný původní verzi, ale nepochybně zde došlo k významnému zlepšení oproti původním, který vypadal jako poměrně laciný kus hardwaru. Ovšem i tak se jednalo o nejlepší poměr cena/výkon. Sony by ovšem také mohlo zapracovat na množství profilů, které, lze do sluchátek nahrávat. Aplikace stále disponuje jen několika tituly. Minimálně by bylo vhodné, aby každý exkluzivní titul měl vlastní audio profil.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno