Herec byl zaneprázdněn nejen Spider-Manem, ale může si na chvíli odpočinout.3

Tom Holand je v současné době velmi vytíženým hercem, pracujícím na filmové adaptaci hry Uncharted, kde hraje hlavní roli Nathana Drakea, stejně jako roli Petera Parkera v nadcházejícím a nedávno odhaleném filmu Spider-Man: No Way Home. Ovšem jak se zdá, tak právě Spider-Man: No Way Home může být posledním superhrdinským filmem tohoto oblíbeného herce.

Holland se připojil k Marvel Cinematic Universe již v roce 2016, kdy se objevil ve filmu Captain America: Civil War. Bylo to vzrušující období být fanouškem superhrdinů, protože komunita Spider-Mana nebyla zcela spokojená se ztvárněním Andrewa Garfielda v letech 2012 a 2014. Přesto má Garfieldův Spider-Man své fanoušky, stejně jako ikonický debut Tobeyho Maguira.

Přečti si  HyperX uzavřel globální partnerství s Riot Games pro VALORANT Champions Tour

Holland bezpochyby vdechl postavě nový život a jeho svěží tvář byla dobře přijata uprostřed stále rostoucí série Avengers, která vzala svět útokem. Holland má velké plány poté co mu vyprší po dokončení jeho třetího Spider-Man filmu smlouva. “Mohl bych jít lyžovat,” řekl herec USA Today, protože tento sport byl zakázán přímo smlouvou, kvůli případnému riziku. Holland si plánuje odpočinout od herectví a chce cestovat po světě.

Jakmile vyjde Spider-Man: No Way Home, budoucnost superhrdiny zůstává nejistá. Třetí Hollandův film bude znamenat konec spolupráce společností Sony a Marvel Studios, kde by obě společnosti mohly jít každý jinou cestou a v budoucnu natáčet nezávislé filmy o Spider-Manovi. Jedna věc, která však zůstane, je Hollandova energie, kterou do role vnesl. Mladý herec byl pro mnohé označován za nejlepšího Spider-Mana a jeho úspěšnou sérii bude bezpochyby znovu zvažovat společnost Sony nebo Marvel.

Vydání filmu Spider-Man: No Way Home se očekává 17. prosince 2021.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno