Vývojář Rebellion poskytl podrobnosti o cílových rozlišeních a snímkové frekvenci pro Sniper Elite 5 a to jak pro aktuální, tak i předešlou generaci konzolí.

S blížícím se termíne vydání Sniper Elite 5, studio Rebellion odhalilo podrobnosti o tom jak hra bude na jednotlivých generacích fungovat. Rebellion informoval o tom, že nejtěžší výzvou ve vývoji pro Sniper Elite 5 bylo zajistit podporu různých snímkových frekvencí a rozlišení na PS5, PS4, Xbox Series X/S a Xbox One.

Řekl bych, že pravděpodobně největší výzvou je, že hru vydáváme jak na poslední generaci konzolí, tak na nejnovější generaci, stejně jako na PC. Je zde významný rozdíl v síle PS5 a Xbox Series X, když je porovnáte se základními PS4 a Xbox One, které byly uvedeny na trh v roce 2013.

Přečti si  Sběratelská edice God of War Ragnarok unikla na internet, naznačuje vydání 11. listopadu

Verze PS5 a Xbox Series X poběží rychlostí 60 snímků za sekundu a budou podporovat rozlišení až 4K. Verze Xbox Series S bude podporovat 60 snímků za sekundu při rozlišení až 1440p. Předchozí generace konzolí – PS4 a Xbox One – jsou omezeny na snímkovou frekvenci 30 snímků za sekundu. Zatímco Rebellion nezmínil cílová rozlišení pro PS4 a Xbox One, ale je pravděpodobné, že hra poběží v 1080p a 1440p při zachování cílové snímkové frekvence 30 snímků za sekundu, v závislosti na tom, zda se jedná o základní PS4, PS4 Pro, Xbox One nebo Xbox One X.

Kromě podrobností o snímkové frekvenci a rozlišení pro konzole odhalil Rebellion také další podrobnosti o vývoji Sniper Elite 5 . Podle rozhovoru bylo jedním z největších skoků vpřed ve vývoji pro Sniper Elite 5 použití fotogrammetrie pro vytváření herních aktiv. Vzhledem k tomu, že tato technologie využívá skutečné fotografie pořízené prostřednictvím průzkumu, umožňuje vyšší úroveň detailů. Franšíza Sniper Elite poprvé využila fotogrammetrii v některých DLC pro Sniper Elite 4 .

Přečti si  Sony uvádí na trh řadu PC periferií INZONE, představuje herní monitory a headsety

Sniper Elite 5 má vyjít 26. května na Xbox One, Xbox Series X a S, PS4, PS5 a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno