Off-roadový simulátor od Saber Interactive bude nativně uveden na trh pro PS5 a Xbox Series X/S příští měsíc a může se pochlubit 4K zobrazením a 60 FPS.

SnowRunner  možná není tou nejmainstreamovější hrou na trhu, ale off-roadový simulátor od Saber Interactive má značnou a oddanou fanouškovskou základnu, která se od svého uvedení před pár lety stále znovu a znovu vrací. Brzy tento titul dostane trochu inovace na výkonnější hardware.

Vydavatel Focus Entertainment potvrdil, že SnowRunner se příští měsíc dočká uvedení nativní verze pro aktuální generace. Upgrade hry na PS5 a Xbox Series X bude mít za následek, že poběží ve 4K a 60 FPS (ačkoli nepadlo ani slovo o tom, co mohou očekávat hráči Xbox Series S), přičemž byla také potvrzena podpora haptické zpětné vazby DualSense. A co je ještě lepší, ti, kteří již hru vlastní na PS4 nebo Xbox One, budou moci upgradovat na aktuální verzi zdarma.

Přečti si  Další díl Need for Speed má vyjít 4. listopadu

SnowRunner vychází pro PS5 a Xbox Series X/S 31. května. V současnosti je k dispozici na PS4, Xbox One, PC a Nintendo Switch.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno