Kdo z fanoušků PlayStationu nezná sérii Uncharted, ten jako by nebyl. Sony společně s Naughty Dog slaví desetileté výročí dobrodružné série Uncharted.

Za tuto dobu deseti let vzniklo celkem 9 her Uncharted, z nichž 5 bylo určeno pro hlavní konzole Sony. Tři z těchto pěti vyšly na PlayStation 3, přičemž první díl vyšel v roce 2007 s názvem Uncharted: Drake’s Fortune, který v roce 2009 následovalo Uncharted 2: Among Thieves, poslední díl na PlayStation 3 z roku 2011 nesl název Uncharted 3: Drake’s Deception.

V ten samý rok tedy 2011 vyšlo také Uncharted: Golden Abyss pro handheld PlayStation Vita a o rok později tedy 2012 vyšla pro tento handheld i karetní hra s názvem Uncharted: Fight for Fortune. Na těchto hrách ovšem nepracovalo přímo Naughty Dog, ale Bend Studio.

Přečti si  Destiny 2: Gina Torres již pravděpodobně nedabuje Ikoru Rey

V roce 2015 vydalo Bluepoint Games remaster původní trilogie pro PlayStation 4 s názvem Uncharted: The Nathan Drake Collection.

Související obrázek

Poslední plnohodnotné dobrodružství Nathana Drakea, kterému po celou dobu propůjčoval svůj nezaměnitelný hlas Nolan North, se odehrálo v loňském roce, tedy 2016 to neslo název Uncharted 4: A Thief’s End.V tento rok stihlo také studio Playspree vydat mobilní hru pro Android a iOS s názvem Uncharted: Fortune Hunter.

Výsledek obrázku pro Uncharted: Fortune Hunter

V tomto roce se fanoušci série dočkali zatím poslední hry, která původně mela byt jen DLC k čtvrtému dílu, ale studio se rozhodlo hru zvětšit a udělat z ni plnohodnotný titul s názvem Uncharted: The Lost Legacy (recenze), kde hlavními aktéry jsou Chloe Frazer a Nadine Ross.

Přečti si  Na PC je k dispozici první Lady Dimitrescu Nude Mod

Související obrázek

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno