Sony Bend možná nebude dělat pokračování Days Gone, ale na své nové IP začíná využívat to, co se během vývoje této hry naučilo.

 

Novinky zaměřené na PlayStation stále přicházejí, díky Q&A s vedoucím PlayStation Studios Hermanem Hulstem na PLayStation blogu. Nejprve jsme se dozvěděli, že společnost Sony bude i nadále vydávat hry pro PC „ve správný okamžik“, i když jejich zaměření bude primárně stále na konzolové tituly. Nyní také víme, že společnost Sony Bend pracuje na nové IP z otevřeného světa,  když kromě toho nemáme mnoho dalších informací.

Hulst potvrdil projekt, když vysvětlil důležitost nových IP adres pro PlayStation: „Chci, abychom pokračovali v přijímání dědictví PlayStation, posouvali hranice her a neustále dělali hry, na kterých záleží. Hry, které by se pravděpodobně nikde jinde nevyráběly, “řekl Hulst. “A víte, Bend Studio pracuje na velmi vzrušující nové IP, pro kterou jsou velmi, velmi nadšeni.” Staví na hlubokých systémech otevřeného světa, které vyvinuli s Days Gone. Takže jsem za Bend Studio opravdu šťastný. “

Přečti si  Battlefield 2042 představení Hazard Zone proběhne 14. října

I když je pro mnohé jistě škoda, že Sony Bend nepracuje na pokračování Days Gone, je dobré, že mohou zužitkovat vše, co se při jejím vývoji naučili. Budeme si však muset chvíli počkat, abychom zjistili, jak jejich nová IP vypadá.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno