PlayStation Experience se valem blíží a Sony nás láká na svou tiskovou konferenci, na které slibuje několik speciálních oznámení.

Sice Sony uvedla, že samotná konference nebude mít takový rozsah, jako například na PGW, ale i tak se prý mají hráči rozhodně nač těšit. Zatím můžeme jen spekulovat, ale podle nás jedním ze speciálních oznámení může být pokračování Devil May Cry.

Sony dále oznámilo, že máme očekávat diskuze s několika špičkovými vývojáři a také aktualizace ke klíčovým hrám společnosti. Zde bychom mohli čekat Hidea Kojimu a nové informace k Death Stranding, další nové ukázky z Detroit: Become Huma, či Days Gone, God of War i  novinky ke Gran Turismo sport.

Přečti si  Jim Ryan uvádí, že problémy s dodávkami PS5 by mohly být vyřešeny do konce tohoto roku

Konferenci jako vždy budete moci sledovat online přímo na našem webu a ty nejdůležitější zprávy vám budeme servírovat přímo v podobě žhavých novinek.

Sony také představilo speciální PlayStation Gear, který si návštěvníci PSX budou moci exkluzivně zakoupit. Vždy se jedná o předměty, které mají sběratelský charakter a které nelze běžně zakoupit. Má se jednat o celkem 150 speciálních produktů z nichž 40 bude v limitované edici.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno