God oWar, které dnes oficiálně vypadá je po všech stránkách jednoznačný Masterpiece i proto si tato hra vysloužili v naší recenzi maximální hodnocení a navíc také medaili Masterpiece, kterou si zaslouží jen ty nejvýjimečnější tituly.

God of War tak jej dnes hrajeme vypadá naprosto úchvatně, ovšem nebylo tomu tak od samotného začátku. Dnes nám společnost Sony dává možnost podívat se na to jak vypadal prototyp God of War v roce 2015.

Níže v novince se můžete podívat na záznam prototypu, který vývojáři v Santa Monice použili pro představení své vize Sony, aby následně získali od společnosti zelenou a vývoj mohl začít na plné obrátky.

Přečti si  Recenze: God of War - Hřejivý dotek mrazivého severu

Jak můžete sami vidět níže, tak hra je mnohem méně graficky vyšperkovaná a působí mnohem více syrově oproti tomu co můžeme na svých obrazovkách vidět dnes. Také si povšimněte, že ve hře bylo mnohem více lidských nepřátel, sekera měla zcela jiné vlastnosti a dá se říci jakoby vlastní menu a její nové funkce se odemykali přímo na čepeli. Samotný Kratos o jeho synek Atreus měli zcela jiný vzhled a Kratos neměl svůj štít.

Líbila by se vám tato verze hry, nebo jste raději, že vývojáři hru upravili do podoby jak ji známe dnes?

God of War je nyní dostupné exkluzivně na PlayStation 4

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno