Zatímco polovina světa čeká na odhalení PS5, Sony oznamuje speciální akci PlayStation v New Yorku. Co je za tím?

Dobře, takže na E3 2020 společnost Sony již podruhé v řadě nebude, takže tam nemůžeme očekávat žádné oznámení k PS5 ani launch titulům. Ale kde a kdy budou konečně oznámeny tyto podrobnosti, na které fanoušci tak dlouho čekají?

Možná to bude již velmi brzy, protože aktuálně sílí spekulace o tom, že by konzole mohla být odhalena na samostatné únorové PlayStation akci .

Aktuální událost PlayStation běží do poloviny února

Bez většího poprasku Sony zahájila vícedenní PlayStation akci, která se koná v New Yorku. Od dnešního dne tedy 14. ledna do 16. února se mohou návštěvníci „Experience PlayStation“ účastnit oslav 25. narozenin značky PlayStation.

Přečti si  Sony momentálně vyvíjí přes 25 PS5 exkluzivit

„Oslavte 25 let PlayStation výběrem titulů pro PS4 a PSVR“

Odhalení PlayStation 5 zde není výslovně uvedeno, ale událost je stále velmi zajímavá z několika důvodů.

  • Je možné, že PlayStation 5 by mohl být představen nejpozději do 16. února? Koneckonců by bylo myslitelné, že by Experience PlayStation mohlo být zakončeno představením nového hardwaru.
  • Pokud si vzpomenete, tak PS4 byl rovněž představen na samostatné akci v New Yorku. Je tedy možné, že by Sony mohlo tento krok zopakovat?

Kdy tedy bude PS5 odhalen?

Už několik týdnů se říká, že PS5 by mohl být odhalen v únoru. Nejčastěji se zde zmiňuje datum 5. února, kdy má by měla být nová konzole představena v San Franciscu. Tomu by napovídalo i velké množství lidí z výkonného vedení Sony Interactive Entertainment, kteří byli vidět v San Franciscu. MEzi nimi jsou například Hermen Hulst – nový šéf Worldwide Studios, Andrew Goldfarb – Sucker Punch a také Shuhei Yoshida. Není jisté, že to souvisí s odhalením nového hardwaru, ale je to jen zajímavá náhoda.

Přečti si  Jim Ryan uvádí, že problémy s dodávkami PS5 by mohly být vyřešeny do konce tohoto roku

Kdy k oficiálnímu odhalení PS5 dojde však zatím s jistotou nevíme.

PlayStation 5 bude uveden do prodeje na konci roku.

5 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno