Společnost Sony chce podle výkonného ředitele PlayStation ideálně všechny PS4-hráče co nejrychleji přesunout na PS5. Rychleji než kdy jindy. Ovšem všechny okolnosti musí správně zafungovat.

PS5 bude uveden do prodeje s největší pravděpodobností na konci příštího roku. To znamená, že společnost Sony již samozřejmě uvažuje o tom, jak přesvědčit všechny majitele PS4, aby si koupili nový PS5. Přechod mezi generacemi musí být rychlejší a rozsáhlejší než kdykoli předtím, říká generální ředitel PlayStation Jim Ryan v rozhovoru s GamesIndustry . Samozřejmě to přináší pro společnost řadu výzev.

Sony chce přesunout PS4 komunitu co nejrychleji na PS5

Podle Ryana to bude jeden z největších úkolů pro Sony v roce 2020. V ideálním případě by si všichni měli okamžitě koupit PS5, ale to je zhola nemožné.

Přečti si  Starfield nevyjde v tomto roce

Když se v roce 2020 přiblížíme k další generaci, je jednou z našich povinností – pravděpodobně naším hlavním úkolem – vzít komunitu z PlayStation 4 a převést ji na PlayStation 5 v takovém měřítku a rychlosti, která tu nikdy nebyla dodána. máme.

Fanoušci PlayStation 4 jsou velmi speciální fanoušci značky a doslova visí na své platformě, říká Jim Ryan. Pro zvládnutí tohoto přechodu z PS4 na PS5, budou nutné změny ve společnosti a její struktuře. 

Pokud se podíváme na tento přechod a ambice dělat věci v bezprecedentním měřítku a rychlosti, musíme se také podívat na sebe a provést některé konkrétní změny.

Rychlý přechod musí být samozřejmě pro uživatele nějak přitažlivý. Pokud hráči PS4 nevidí žádný důvod ke změně, nebudou kupovat novou konzoli. Díky následujícím přístupům by společnost Sony mohla přimět fanoušky PS4 k rychlé migraci.

  • Cena: Sony by mohla odradit mnoho fanoušků příliš vysokou cenou, ale s levnou konzolí to může být dobrý argument pro nákup.
  • Launch tituly: Největším argumentem pro novou platformu by jistě byly silné exkluzivní tituly, které budou přímo při vydání na PS5 a nikde jinde.
  • Zpětná kompatibilita: Vzhledem k tomu, že mnoho fanoušků stále může hrát své staré hry, zmizí další velká překážka.
  • PlayStation Plus? I se svými nabídkami vlastního předplatného by společnost Sony mohla nabídnout některé výhody, které přilákají fanoušky ke změně.

Co by pro vás bylo hlavním faktorem, abyste co nejdříve přešli na novou konzoli? Dejte nám vědět v komentářích.

11 KOMENTÁŘE

    • No pokud by hry z ps4 šly hrát i v Ps5… Tak bych to udělal následovně že vlastníci ps4 když vrátí, nebo jakože kdo ho má, může být větší sleva na konzoli 😀 než kdo by jiný dostal… Záleželo by pak co doma máte, jestli klasiku, slimku a nebo pro.. A pak by se ta sleva od toho odvijela 😀 tomu říkám rychlý přechod 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno