Po únicích The Last of Us Part 1 spoluzakladatel Xbox Era Nick Baker říká, že dostal několik nabídek na další úniky, včetně dalšího God of War.

Minulý týden unikl gameplay, možnosti přístupnosti a ovládací prvky The Last of Us Part 1, což způsobilo velký rozruch, když se zjistilo, že hratelnost je z velké části stejná jako v původní hře. Tím to však pro Sony nemusí končit. Spoluzakladatel Xbox Era Nick Baker nedávno ve svém podcastu uvedl, že mu byly nabídnuty různé další úniky související se Sony.

Obrovské množství úniků ho zdánlivě překvapilo, což vedlo Bakera k přesvědčení, že Sony může mít bezpečnostní problém. “Možná dostávám nějaké věci od rozzlobeného Řeka, který se v určitém okamžiku zabývá severskou mytologií, nevím,” řekl a naznačil, že jako další by mohl uniknout God of War Ragnarok. Zda uvedený zdroj skutečně dodá informace a Baker to bude sdílet nebo ne, se teprve uvidí.

Přečti si  Sony odhalilo limitovanou edici DualSense v barvách God of War: Ragnarok

To jistě odpovídá prohlášení moderátora GamingLeaksandRumours Therabbidscota. V rozhovoru s jedním ze zdrojů, které minulý týden unikly The Last of Us Part 1, komentovali : „Podle toho, co nám bylo naznačeno, neexistuje pouze jeden zdroj, ze kterého uniká, ale je jich mnoho, a také to zní, jako by se zdálo, že je pravděpodobný také únik Ragnaroku.“ V dalším komentáři dodali : “Také naznačili, že lidé plánují zveřejnit Ragnarok, takže to nevypadá jako něco, co by přes noc zmizelo.

God of War Ragnarok vychází 9. listopadu pro PS4 a PS5, takže je určitě možné, že se před vydáním objeví úniky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno