Titul měl být údajně vyvíjen tři roky vývojáři Rocket Arena Final Strike Games, který také zaznamenal propuštění.

Společnost Sony zaznamenala od uvedení PS5 většinou úspěch se svými exkluzivitami, přičemž Final Fantasy 16 po uvedení v červnu vypadá jako její další velký hit. To však neznamená, že některé tituly nebudou zrušeny. Insider @bogorad222 na Twitteru odhalil, že vydavatel zrušil neohlášenou sci-fi střílečku vývojáře Rocket Arena Final Strike Games.

Není známo, zda se jedná o stejnou „neohlášenou AAA PvP střílečku“, na kterou společnost najímá talenty na svých oficiálních stránkách. Titul byl údajně plánován pro PS5 a PC, byl ve vývoji tři roky, ale do vydání ještě dva zbývaly. Pokud by to nestačilo, Final Strike také zjevně zaznamenal 40procentní snížení počtu zaměstnanců. Byl sdílen snímek obrazovky pracovního profilu bývalého softwarového inženýra Ahmeda Khalify, který naznačuje, že k propouštění došlo právě dnes.

Pokud jde o zdroj, který zprávu o zrušení sdílel, @bogorad222 řekl, že to bylo soukromé, ale že záznam byl sdílen s Tomem Hendersonem z Insider Gaming. Zůstaňte naladěni na aktualizace.

Propouštění a rušení projektů přichází v důsledku toho, že Sony ukončuje činnost Pixelopus. Vzhledem k tomu, že šéf nezávislých vývojářů PlayStation Shuhei Yoshida prohlásil, že společnost zrušila „tolik her“, musíme se ptát, co toto rozhodnutí podnítilo.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno