Minulý měsíc společnost Sony v rámci své digitální události The Future of Gaming odhalila řadu hlavních připravovaných her pro PlayStation 5, včetně Horizon Forbidden West , Spider-Man: Miles Morales, Gran Turismo 7, Resident Evil Village, remake Daemon´s Souls a dalších.

To je samo o sobě vcelku slušná sestava her, ale na cestě by jich dle informací mohlo být ještě více. Podle Toma Phillipse z Eurogameru, Sony během své červnové akce úmyslně neprezentovala některé klíčové věci, a tak ještě zbývá oznámit některé hry 1. a 3. strany pro PS5.

Kdy bychom mohli vidět tyto neohlášené hry? Dle spekulací by k jejich odhalení mohlo dojít během srpnové prezentace, o které Phillips už údajně také slyšel.

I když to zatím není oficiální, tak srpnová událost společnosti Sony zní jako něco, co nám dává smysl. Co tedy může Sony na srpen plánovat? No, stále se objevují informace, že by se Sony mohla zapojit do oživení značky Silent Hill, o Guerrilla Games se říká, že kromě Horizon Forbidden West pracují na další hře. Kromě toho bychom se mohli dozvědět o dalších cross-gen hrách a potvrzení o zpětné kompatibilitě pro hry jako The Last of Us Part II, Ghost of Tsushima a Dreams.

Přečti si  Deskovka: Cesta za štěstím - Větší nuda, než ve skutečném životě...

Kromě titulů by společnost mohla také oficiálně oznámit datum, kdy bude PlayStation 5 uveden do prodeje včetně startovací ceny.

A jaké hry byste chtěli ještě vidět vy? Dejte nám vědět v komentáři.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno