Tento nejnovější sběratelský kousek z dílny Sideshow a PCS Collectibles bude jistě nesmírnou výzvou pro všechny fanoušky pavoučího může, minimálně po finanční stránce.

Přestože Marvel Spider-Man byl exkluzivně na PS4 vydán před více než rokem, tak se hra stále drží na vrcholu oblíbenosti, díky svému působivému přístupu a opravdu bohaté hře odehrávající se v otevřeném světě. A i přesto, že jsme verzi pavoučího muže od Insomniac Games mohli vidět i v jiných formách, jako jsou například komiksy, tak tato nová soška určená pro sběratele zcela jistě zaujme všechny fanoušky této PS4 exkluzivity.

Nová kolekce Marvel’s Spider-Man od Sideshow a PCS Collectibles je nyní k předobjednání. Socha dává fanouškům podrobné ztvárnění Petera Parkera v Spider-Man’s Advanced Suit. Soška ovšem není s cenovkou 1.100 USD lacinou záležitostí. Dodávky budou objednávej budou probíhat od ledna do března 2021.

Přečti si  Deskovka: Cesta za štěstím - Větší nuda, než ve skutečném životě...

Sideshow nabízí dvě varianty sochy a to základní sběratelskou edici a exkluzivní variantu se speciální flexibilním příslušenstvím pro Spider-Manovu ruku. Samotná socha je v měřítku 1:3 a je 24″ vysoká a 17″ široká. Samozřejmostí je maximální možná míra detailů, které zachycují jedinečný design obleku navrženého Insomniacem.

Marvel’s Spider-Man je nyní k dispozici exkluzivně pro PS4. 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno