Vývojáři z polského studia CD PROJEKT RED jistě tuší, jak zdlouhavé může být čekání na jejich připravovaný Cyberpunk 2077, který vychází 17. září. Proto se rozhodli tento časový úsek svým fanouškům zpříjemnit a připravili si pro ně soutěž o nadupané PC od společnosti Alienware.

Jak už to u CD PROJEKT RED bývá, nebude to jen o tom, abyste dali někam palec nahoru a sdíleli příspěvek, pod který následně poslušně nahlásíte svou účast. Stejně jako u dalších soutěží, které polské studio pořádá a pořádalo, tak i nyní budete muset skloubit mnoho svých netušených talentů.

#CyberUpYourPC

Pod tímto fešáckým heštegem se skrývá vlastně celé kouzlo soutěže. Zadání je prosté. Vylepšete zevnějšek svého PC, tak aby odpovídal stylizaci Cyberpunku 2077. Pokud ukážete dostatek talentu a kreativnosti, tak se třeba i na vás může usmát štěstí a vy získáte hlavní cenu. Tím je nadupané PC Alienware Aurora.

Přečti si  Režisér Zaklínače 3 opustil CD Projekt RED po obvinění ze šikany

Vaši procentuální šanci vyhrát si zvýšíte splněním tří základních kritérií, které studio uvádí na stránkách soutěže.

  1. Alespoň jedna část či součást vaší CyberBedny by měla být z recyklovaného materiálu. Rozumějme tím nějaké PC retro, jako např. stará základní deska…
  2. Váš výtvor by měl kráčet ve stylu Cyberpunku. Ergo používejte loga ze hry či použijte třeba příručky pro cosplayery.
  3. Jednotvárnost dnes už neletí. Vaše bedna by měla být kontrastní stejně jako denní a noční život v Night City.

Pět výtvorů vybraných speciální porotu postoupí do následného velkého finále. Pokud máte na hlavní cenu zálusk, je potřeba se do soutěže registrovat, a to do 17. května. Veškeré informace a dokumenty ke stažení naleznete na oficiálních stránkách soutěže.

Přečti si  Remake The Last of Us bude víc než jen jednoduchý vizuální upgrade

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno