Valorant je od dnešního dne na PC k dispozici pro všechny hráče a již existují stovky streamů a tvůrců obsahu, kteří jej hrají a soupeří o vaši pozornost.

A tak může být trochu obtížné zjistit, které streamy sledovat. Nový web s názvem Operator.gg však tento proces trochu usnadňuje.

Operator.gg umožňuje třídit streamery podle mapy nebo agenta, které jsou právě hrány. Můžete dokonce rozšířit vyhledávací pole tím, že vyberete více agentů, ale ponecháte jej omezené pouze na jednu nebo dvě mapy. Tímto způsobem můžete najít přesně požadovaný stream, který je pro vás nejpřínosnější.

Je to také nejjednodušší způsob, jak zachytit nejnovější obsah Valorantu v akci. Můžete vyhledávat konkrétně streamery, které hrají za Reynu, nebo na Ascentu. Tato stránka také sleduje aktuální skóre jednotlivých hráčů v případě, že byste chtěli vidět hru, která právě začala, nebo se vyhnout sledování hráče, který uvízl ve frontě pro dohazování. 

Stránka místo toho, aby spoléhala na data od Riot Games nebo samotného Valorantu přečte informace na obrazovce každého streameru, aby určila, na které mapě streamer hraje a za jakého agenta. Bonusem tohoto druhu sledování, a to jak pro streamery, tak pro diváky, je to, že stránka nespoléhá na algoritmus Twitche, který navrhuje streamery ke sledování.

Přečti si  Ve vývoji by údajně měla být hra The Mandalorian

Protože Operator.gg sleduje stovky streamů, včetně těch s jednocifernými diváky, může vás nasměrovat k málému streamu, který byst jinak nenašli.

Prozatím web sleduje pouze mapu a agenta, ale jakmile Riot uvolní Valorant’s ranked mode, tak jej systém bude také sledovat.  To vše by mělo přispět k tomu, aby jste se byli schopni naučit hru co nejrychleji, protože najdete streamery, kteří hrají za agenty, o které se zajímáte. 

Hledáte spoluhráče nebo místo, kde se můžete o Valorantu pobavit, připojte se na náš komunitní Discord.

Valorant je nyní k dipozici na PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno