Zatímco mnoho fanoušků očekávalo, že uvidí  Halo 6 na loňské E3, či později v průběhu roku, museli se všichni spokojit pouze s informací Phila Spencera, že se na nové hře intenzivně pracuje.

Ovšem jsou to již tři roky od uvedení Halo 5 : Guardians a tak je velmi pravděpodobné, že bychom se mohli dočkat oficiálního odhalení v průběhu tohoto roku. I když o hře zatím nic oficiálního nevíme, tak některé spekulace naznačují, že by nový díl mohl přinést velké změny.

Videoherní leaker jménem Klobrille, který leaknul přesný termín konání tiskové konference Microsoftu na E3 v roce 2016, ještě před jejím oficiálním oznámením nyní naznačil, že Halo 5 bude mít opravdu velký počet hráčů. To samo o sobě může znamenat mnoho věcí, ale také možnost, že by Halo 6 mohlo mít velmi populární Battle Royale režim.

Přečti si  Destiny 2: Gina Torres již pravděpodobně nedabuje Ikoru Rey

PUBG se v současné době těší bezprecedentnímu úspěchu a řada vývojářů se je snaží následovat a postupně tento režim přidává do svých her.

Nicméně režim s více hráči by znamenal, že hra bude podporovat více než 24 hráčů, kteří mohli hrát v režimu Warzone v Halo 5. Tyto změny by mohli také vést ke změně připojení z p2p na dedikované servery.

Ovšem zatím musíme brát všechny tyto informace jako spekulaci a čekat na oficiální oznámení, které nám řeknou více.

Co zatím o Halo 6 víme  oficiálně je to, že hra má podporovat split screen, Master Chief bude mít v kampani mnohem více prostoru než v Halo 5 a Phil Spencer uvedl, že by se vydání měli dočkat i majitelé PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno