Od vydání Call of Duty: Black Ops 4 neuplynuly ještě ani tři měsíce a fanoušci se již zaměřují na to, jaký by mohl být letošní díl v sérii.

Zatím se dle spekulací očekává, že by se mělo jednat o Call of Duty: Modern Warfare 4, na kterém pracují vývojáři ze studia Infinite Ward. 

Nejnovější spekulace pocházející z Twitteru známého Youtubera Chaose, tvrdí, že kampaň v Modern Warfare 4 bude pouze remasterovaná verze  kampaně Modern Warfare2. Ta ovšem nemá obsahovat kontroverzní ruskou misi. Pokud nevíte o čem je řeč, pak se jedná o misi, kde v roli dvojitého agenta, jako terorista postřílíte dav civilistů na letišti.

Nově uniklé informace také hovoří o tom, že remaster kampaně Modern Warfare 3, by mohl být přidán do Modern Warfare 4 později po vydání hry.

Přečti si  Destruction AllStars odstartovalo svou první sezonu

Kromě těchto informací o kampani, se objevují i další informace ke hře. Ta by měla obsahovat kromě již zmíněné kampaně také režimy: Multiplayeru, Zombies a Battle Royale. Co se Battle Royale týče, tak ten by měl být podobný tomu, co je nyní k dispozici v CoD: Black Ops 4. Do multiplayeru by se měl vrátit Pick 10 system a vrátit by se měli také specialisté.

Ovšem i nadále je třeba brát všechny tyto informace s dostatečnou rezervou, neboť až do oficiálního odhalení, se nemusí jednat o pravdivé informace, stejně jako informace, že by se mohlo jednat o cross-gen titul.

Call of Duty: Modern Warfare  4 je nyní ve vývoji pro PC, PS4 a Xbox One.

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno