Jak se stále více blížíme k odhalení konzolí PlayStation 5 a příštího Xboxu, tak spekulace nabírají nekontrolovatelných obrátek.

Poslední spekulace přišla od nejmenovaného Evropského third-party vývojáře, který pracuje na AAA titulu pro PS5. Ten uvádí některé z prvních podrobností o konzoli, včetně její startovní ceny.

Údajný vývojář informaci zaslal na Pastebin a její legitimitu nelze ověřit, proto berte následující řádky s dostatečnou rezervou.

Podle postu bude PlayStation 5 oficiálně oznámen již v červnu, s datem vydání v březnu 2020 nebo v listopadu 2020. Informace také tvrdí, že PS5 bude zpětně kompatibilní a nabídne službu PS Plus Premium. Bude obsahovat vestavěný pevný disk o velikosti 2 TB, bude zvládat 8K upscaling a podporou pro modernizované headsety PlayStation VR. Navíc, PS5 přijde s ovladačem DualShock 5, který bude mít zabudovanou kameru, která má mít něco společného s VR. Podle informátora toto vše bude stát v den vydání 499$, což je vcelku uvěřitelné.

Uvedené informace zatím jen kopírují předešlé úniky a kromě ceny a kamery v gamepadu nepřichází s ničím nový. Vzhledem k tomu, že na Pastebin může zaslat anonymně informaci kdokoliv, tak i informace o ceně dává smysl s ohledem k předešlým generacím.

Přečti si  PSVR nové generace bude obsahovat podporu 4K, haptickou zpětnou vazbu a další vychytávky

Stále tak nezbývá, než čekat na oficiální oznámení.

Jestli máš chuť na toto téma debatovat i s dalšími hráči, tak se připoj do naší komunity na Diskord.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno