Franšíza Assassin’s Creed se v průběhu posledních let vydala na zajímavou cestu a odklonila se od jednoduché akční stealth orientované hry spíše k plnohodnotnému RPG titulu s možnostmi dialogů a romantiky.

Nyní se však objevili zcela nové informace o tom, že by se tato série mohla vrátit zpět do Itálie a to i přes řadu teorií fanoušků, které tvrdí, že hra příští díl se bude odehrávat v Japonsku.

Hra údajně nese kódové označení “Legion”a děj by měl být zasazen do období kolem roku 193 našeho letopočtu, tedy konce vlády Marka Aurelia a bojů vedených jeho synem Commodem.

Hra by měla dle spekulací obsahovat jak mužskou, tak i ženskou postavu, jmenovitě jimi budou Cassius a Lucia. Hráči si budou moci vybrat libovolné pohlaví, a oba postavy jsou potomky postav z Origins  a  Odyssey. 

Co se mapy týče, tak ta by měla obsahovat jak rozsáhlou Itálii, tak i části Galie a Německa, které mají poskytnou vskutku impozantní scenérie.

Přečti si  Trailer k Assassin’s Creed Valhalla: Wrath of the Druids naznačuje potíže v Irsku

Podle všech informací by hra měla být vydána v roce 2020, což by potvrzovalo dřívější informace o tom, že Assassin’s Creed 3 Remastered bude letos jedinou vydanou hrou v této sérii.

Assassin’s Creed “Legion” je nyní ve vývoji na PC, PS4 a Xbox One s předběžným termínem vydání v roce 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno