Tento týden se o The Last of Us Part II sdílela řada informací, přičemž nejzajímavější je asi ta, že společnost Sony se chystá na sdílení dalších informací k této hře později v tomto týdnu.

Poté co jsme nyní získali nejnovější informace o termínu vydání Kojimova Death Stranding, se řada fanoušků těší z toho že by letos mohla dostat ještě další exkluzivitu od Naughty Dog. Ovšem nejnovější spekulace hovoří o tom, že vydání The Last of Us Part II již není v plánu pro tento rok.

Jason Schreier z Kotaku,uvedl, že datum vydání TLOU 2 bylo zjevně odraženo do roku 2020. Schreier charakterizoval datum přesunu jako změnu v předchozích interních plánech společnosti Sony. Takže původně hra byla plánována na tento rok, ale to Sony nikdy oficiálně nepotvrdila. 

Nicméně tato informace může nyní řadu fanoušků zklamat a to i proto, že TLOU 2 bylo jednou z klíčových her Sony na E3 2018, kdy se prezentace odehrávala ve stejném stanu, jako byl v traileru. Pokud bylo TLOU2 skutečně odloženo na rok 2020, dá se předpokládat, že by to mohlo být pouze do jeho jarní části.

Přečti si  Far Cry 6, Rainbow Six Quarantine a The Division Heartland vyjdou před 31. březnem 2022

The Last of Us Part II je nyní ve vývoji exkluzivně pro PlayStation 4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno