Pro vývojový tým v Naughty Dog je The Last of Us Part 2 poněkud drsná a dlouhá cesta, kdy vydání hry bylo odloženo a studio delší dobu nesdílelo žádné nové informace.

Mimo kinematografických a herních segmentů, které byly předvedeny, je stále kolem hry spousta tajemství. Natolik, že The Last of Us 2 je obvykle v popředí nových úniků a spekulací, včetně nejnovější, kdy se hovoří o hře jako o cross-gen titulu.

Uživatel jménem TomTom8 naznačuje, že hra bude vydána nejen příští rok, ale Sony ji postaví jako vizuální launch titul pro PlayStation 5. Dle spekulací bude mít hra nový engine, dynamické osvětlení a  cutsceny, které budou nerozeznatelné od hry. Kromě toho výrazy obličeje a polygony také dosáhly čtyřnásobku složitosti oproti poslední hře studia, kterou je Uncharted: Lost Legacy. Cílem studia údajně je, aby hra vypadala více jako interaktivní film, než jen hra.

Přečti si  Sony zahájí výrobu přepracovaného systému PS5 v roce 2022

TomTom8 ale také tvrdí, že hra je stále připravována i pro fanoušky a majitelé konzolí PlayStation 4, kteří nechtějí hned upgradovat na next-gen. O termínu vydání pro PS4 ovšem nebyly poskytnuty žádné další podrobnosti.

Stojí za zmínku, že uživatel TheTom8 není zasvěceným pracovníkem Sony, či Naughty Dog, ale potvrzuje, že jeho informace pochází z diskusí se zdroji, které jsou v kontaktu se pracovníky Sony a Naughty Dog.

The Last of Us Part 2 je nyní ve vývoji pro PS4.

7 KOMENTÁŘE

  1. opak jedna y najlepsich hier, ved to su ti multiplayer hraci co nadavaju ze pribehove hry su sracky, lebo nemaju len areny ale aj pribeh, single player story hry su top, podla mna MP je hroza

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno