Spekulace: The Last of Us Part 2 bude cross-gen titul s průlomovou grafikou
Domů » Hry » Novinky » Spekulace: The Last of Us Part 2 bude cross-gen titul s průlomovou grafikou

Spekulace: The Last of Us Part 2 bude cross-gen titul s průlomovou grafikou

29.8.2019
Publikoval:

Pro vývojový tým v Naughty Dog je The Last of Us Part 2 poněkud drsná a dlouhá cesta, kdy vydání hry bylo odloženo a studio delší dobu nesdílelo žádné nové informace.

Mimo kinematografických a herních segmentů, které byly předvedeny, je stále kolem hry spousta tajemství. Natolik, že The Last of Us 2 je obvykle v popředí nových úniků a spekulací, včetně nejnovější, kdy se hovoří o hře jako o cross-gen titulu.

Uživatel jménem TomTom8 naznačuje, že hra bude vydána nejen příští rok, ale Sony ji postaví jako vizuální launch titul pro PlayStation 5. Dle spekulací bude mít hra nový engine, dynamické osvětlení a  cutsceny, které budou nerozeznatelné od hry. Kromě toho výrazy obličeje a polygony také dosáhly čtyřnásobku složitosti oproti poslední hře studia, kterou je Uncharted: Lost Legacy. Cílem studia údajně je, aby hra vypadala více jako interaktivní film, než jen hra.

Přečtěte si  Majitelé Xboxů si stěžují na přehřívání konzolí při hraní Borderlands 3

TomTom8 ale také tvrdí, že hra je stále připravována i pro fanoušky a majitelé konzolí PlayStation 4, kteří nechtějí hned upgradovat na next-gen. O termínu vydání pro PS4 ovšem nebyly poskytnuty žádné další podrobnosti.

Stojí za zmínku, že uživatel TheTom8 není zasvěceným pracovníkem Sony, či Naughty Dog, ale potvrzuje, že jeho informace pochází z diskusí se zdroji, které jsou v kontaktu se pracovníky Sony a Naughty Dog.

The Last of Us Part 2 je nyní ve vývoji pro PS4.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Přečtěte si  eSportová závodní série Iconic & Famous Championship odhalila ceny, o které se bude soutěžit
7 komentářů
  1. Profilový obrázek
    • Adam Jacik

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Borderlands 3 na čas nejvyhledávanějším termínem na Pornhubu

Pornhub velmi často odhaluje zajímavá čísla a statistiky jejich vyhledávače,...