Call of Duty: Modern Warfare sice vychází již v říjnu, ale zatím máme oproti předchozím dílům k dispozici jen minimum informací a studio Infinity Ward nám zatím neukázalo téměř nic z toho, co mají vytvořeno.

Řeč je zejména multiplayerové a battle royale části hry. Doposud se totiž Infinity Ward a Activision zaměřili na předvádění kampaně, s pouhými zmínky o multiplayeru a Spec Ops. Ovšem říká se, že battle royale režim bude jeden z největších, jaké jsme dosud mohli vidět.

Podle YouTube kanálu TheGamingRevolution, který stojí za dřívějšími úniky informací k Call of Duty: Modern Warfare má battle royale v Modern Warfare podporovat až 200 hráčů, což je dvojnásobné množství hráčů, které je typické pro většinu battle royale her. Co se mapy týče, tak ta má dle informací být třikrát větší než mapa Blackoutu v Black Ops 4. TheGamingRevolution dále odhalil, že mapu má postupně zamořovat jedovatý plyn, který nutí hráče držet se v bezpečném kruhu mapy. Režim má také nabídnout oživující systém, podobný těm, který můžeme znát z časově omezených režimů Blackoutu.

Přečti si  Valkyrie z Apex Legends je na holky, dokazují to hlasové linky a rozhovory

Otázkou však je, zda není 200 hráčů pro již dnes sotva funkční battle royale příliš mnoho? V současné době se Blackout na PC potýká s nedostatkem hráčů, kde se dlouhé minuty čeká na připojení dalších lidí a jednotlivé zápasy startují s maximálně 60 lidmi. Na PlayStationu 4 ovšem režim nedostatkem hráčů netrpí. Další o to mnohem závažnější problém je rychlost serverů, které nyní v režimu Blackout nabízí pouze 20Hz tick rate, což je neuvěřitelně málo. Nedovedeme si představit, o kolik se bude muset tick rate snížit, v závislosti na velikosti mapy a celkovému počtu hráčů.

Jsme velmi zvědaví, kdy nám Infinity Ward a Activision nabídnou bližší pohled na multiplayerové režimy, které jsou základním stavebním kamenem každého Call of Duty. V tuto chvíli tak musíme doporučit všem fanouškům, aby s předobjednávkami Modern Warfare raději počkali.

Přečti si  [AKTUALIZOVÁNO] STALKER 2 - Neexistují žádné plány pro PS5, Game Pass je jeden z důvodů Xbox exkluzivity

Call of Duty: Modern Warfare vychází na PC, PS4 a Xbox One 25. října. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno