Marvel’s Spider-Man Remastered pro PlayStation 5 má přinést několik nových trofejí.

Zatímco jedním z nejlákavějších launch titulů pro PS5 může být Spider-Man: Miles Morales, tak stále bychom neměli zapomínat i na Marvel’s Spider-Man Remastered, který na PS5 také dorazí.

Reaster navíc vyjde se všemi DLC a přinese i nějaký obsah navíc. Nyní byl odhalen seznam trofejí, který odhaluje, že vývojáři přidali všem jejich lovcům několik nových trofejí.

Marvel’s Spider-Man pro PS4 má 74 trofejí. Remasterovaná verze pro PS5 jich má o 5 více, tedy 79. Všech 5 se jeví jako stříbrné trofeje a hráči k jejich získání budou muset splnit několik výzev. 

Grinding All the Way žádá hráče, aby maximalizovali jeden typ Benchmarku. Hráči musí získat maximum všech gadgetů, aby mohli získat trofej Full Arsenal. Trofej pro magisterské vzdělávání má popis „Achieve Ultimate na výzvě Taskmaster Challenge“. Jakmile hráč archivuje 100 kombinací, obdrží trofej „So Many Hits …“. A konečně, pokud se hráči podaří dokončit celou nepřátelskou základnu, aniž by utrpěl jakékoli poškození, obdrží trofej Untouchable Spider-Man. Nedávno byl částečně odhalen i seznam trofejí pro Miles Morales.

Přečti si  DESKOVKA: Hra na hrdiny pro začátečníky, to je Critical: Svatyně

ové trofeje jsou vzrušující a určitě se najdou hráči, kteří platinovou verzi hry pro PS5 budou chtít získat i přes fakt, že ji mají z PS4. Trofeje nejsou jediné, co je pro hru nové, Marvel’s Spider-Man Remastered přichází také se dvěma novými obleky.

Bude zajímavé sledovat, jak dobře si Spider-Man Remastered povede na PS5, protože hra měla na PS4 obrovský úspěch. Ale s  blížícím se Milesem Moralesem bude pozornost hráčů spíše zaměřena na tuto novou hru. 

Spider-Man Remastered  bude k dispozici 12. listopadu pro PlayStation 5.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno