Dva vedoucí vývoje Marvel’s Avengers potvrzují, že příběhové DLC Spider-Man, které do hry dorazí v roce 2021, bude zcela samostatné.

rozhovoru s Wccftech vývojáři Marvel’s Avengers  potvrdili, že Spider-Manovo zařazení do hry nebude významně ovlivňovat hlavní příběh. Jeho příběhové DLC bude odvyprávěno zcela samostatně. Sony a Crystal Dynamics chtějí, aby bylo DLC považováno “za třešničku na dortu”. 

Takže pokud jste se obávali toho, že by vám Spider-Man v příběhu o superhrdinské partě nějak významně scházel, tak se toho nyní nemusíte tolik obávat. V rozhovoru vývojáři potvrzují, že Spider-Man bude mít samostatný příběh, ale také objasňují, že jeho příběh bude mít minimální až nulový dopad na celkový příběh hry. Navíc také objasnili, proč je Spider-Man exkluzivní postavou pro platformu Sony, i kdy to již mnozí naznačovali. Toto bylo rozhodnutí, které bylo učiněno zcela mimo Crystal Dynamics a dokonce i Square Enix.

Přečti si  Sony si nechalo patentovat „Like Button“

Exkluzivní DLC Spider-Man zatím nemá stanoven žádný termín vydání, ale očekává se, že by mělo na PS4 a PS5 dorazit někdy v průběhu roku 2021.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno