Společnost HP představuje na veletrhu CES 2020 novou generaci výpočetních novinek, které vám umožní s větší svobodou pracovat, žít i hrát si.

Nová elegantní zařízení podporující sítě 5G a technologii Tile pro snadné vyhledání zařízení nabízejí uživatelům jedinečný zážitek.
Posílení vedoucího postavení v oblasti udržitelnosti: 82 % všech mechanických součástí zařízení HP Elite Dragonfly nové generace je
vyrobeno z recyklovaných materiálů. Společnost představuje novou řadu doplňků, vyrobených z recyklovaných plastů, které by jinak skončily ve světových oceánech.

„Je pro nás potěšením přinášet zařízení a uživatelské zkušenosti, které nás vedou do budoucnosti a poskytují nové generaci větší svobodu při tvorbě a konzumaci obsahu, jakož i při vzájemné spolupráci,“ uvedl Alex Cho, prezident divize osobních počítačů společnosti HP Inc. „V souvislosti s neustále rostoucím významem počítačů poskytuje společnost HP i nadále jedinečná zařízení a inovace týkající se displejů i příslušenství, které poskytují potřebný výkon při nízké hmotnosti, dlouhé výdrži a přenositelnosti a při současném zajištění ochrany soukromí.“

Vstupujeme do nové dekády a spotřebitelé budou i nadále měnit způsoby využití technologií a budou požadovat řešení, která jim nabídnou více svobody v tom, jak pracují, žijí a hrají si. Celkem 34 % amerických zaměstnanců by bylo ochotno přistoupit na snížení mzdy o 5 % výměnou za možnost pracovat více mimo kancelář. Generace Z se věnuje online obsahu více než 10 hodin denně. Generace Z a mileniálové používají denně v průměru pět různých zařízení s obrazovkou, což přináší výzvy související s připojováním těchto zařízení k ekosystému příslušenství.

 

HP Spectre x360 15 vyniká krásným ostře řezaným a dvojitě zkoseným hranatým vzhledem dosaženým, pomocí vysoce přesného CNC obrábění hliníkových dílů, nabízí 90% poměr zobrazovací plochy k tělu přístroje1 a rámeček, který je v horní i v dolní části oproti předchozím modelům užší o celých 60 %.

VYCHUTNÁVAT SI SVOBODU A VYTVÁŘET ÚŽASNÝ OBSAH

HP Spectre x360 15

 • Výkon: HP Spectre x360 15 nabízí mistrovsky přepracovaný systém tepelné správy a je doposud nejvýkonnějším modelem v produktové řadě Spectre. V maximální konfiguraci je srdcem přístroje procesor Intel® Core™ i7 10. generace, který doplňuje grafická karta NVIDIA® GeForce a baterie s výdrží až 17 hodin.
 • Vychutnejte si obsah: OLED displej s 15,6palcovou úhlopříčkou, rozlišením 4K, DCI-P3 a o 30 % širším barevným rozsahem, jehož zobrazovací plocha zabírá celých 90 % plochy přístroje, nabízí věrné obrazové podání a zářivé barvy jako nikdy předtím.
 • Mobilita: Využívejte výhod téměř třikrát rychlejšího přenosu souborů díky nejnovější technologii Intel Wi-Fi 6 (gig+), nahrazující Wi-Fi 5, a upravte si priority a nastavení sítě pomocí nástroje Network Booster v HP Command Center.
 • Bezpečnost: Šest z deseti zákazníků fyzicky zakrývá webovou kameru na svém notebooku, aby se cítili bezpečněji nebo zabránili jejímu zneužití. Zařízení je vybaveno nejmenší IR kamerou HP o velikosti 2,2 mm. Přepínač pro vypnutí webové kamery HP, samostatné tlačítko pro vypnutí mikrofonu, čtečka otisků prstů umístěná na klávesnici a Express VPN a LastPass umožňují obsah bezpečně vytvářet i konzumovat kdykoli a kdekoli chcete.

Prémiová podpora: Nový laptop HP Spectre x360 15 je jedním z vybraných produktů, u kterých společnost HP nabízí službu prémiového servisu. S touto podporou nemusí zákazník svůj notebook nikam nosit ani zasílat. Naopak servis přijede za ním. To vše bez stresu ze zbytečné administrativy a poplatků.

Hlavní statistická zjištění z průzkumu Remote Work & Telecommuting, Owl Labs, 2019.

Generace Z se věnuje online obsahu 10 hodin denně, Marketing Tech News, 2018.

Gen Z Statistics: Gen Z Facts for Marketers, Mediakix, 2018.

K zobrazení v plném rozlišení 4K je nutné použít obsah v rozlišení 4K.

Všechny specifikace týkající se výkonu představují typické specifikace uváděné výrobci jednotlivých komponentů používaných společností HP. Skutečně dosahovaný výkon může být vyšší i nižší.

Údaje vycházejí z minimálních požadavků na Wi-Fi 5 v pásmu 80 MHz a Wi-Fi 6 v pásmu 160 MHz při přenosu souborů mezi dvěma zařízeními připojenými k témuž routeru. Vyžaduje bezdrátový router podporující standard 802.11ax (Wi-Fi 6), který se prodává samostatně. K dispozici pouze v zemích, kde je podporována technologie 802.11ax

 

HP ENVY 32 All-in-One (AiO)

 • Tvořte: Vdechněte svým výtvorům život na novém ENVY 32 AiO v maximální konfiguraci s až 65W procesorem Intel® Core™ i7 9. generace, grafickou kartou NVIDIA® GeForce® RTX 2080, 32 GB paměti DDR4 a až 1TB SSD nebo možností duálního úložiště pro snadnou práci s projekty zahrnujícími fotografie a videa. ENVY 32 AiO je první zařízení typu all-in-one, které se stalo součástí programu NVIDIA RTX Studio. RTX Studio bylo vyvinuto pro kreativní profese dneška, podporuje více než 40 nejlepších světových aplikací pro tvorbu obsahu a design a nabízí ray tracing akcelerovaný pomocí RTX a nástroje využívající AI, které v reálném čase urychlují časově náročné úlohy a úpravy videa ve vysokém rozlišení.
 • Zvuk: Nechte se pohltit prostorovým zvukem s vůbec prvním zařízením AiO s nejvyšší hlasitostí a vůbec prvním zařízením AiO s funkcí Advanced Audio Stream – nepotřebujete žádné další reproduktory. Vestavěné přední výškové reproduktory a subwoofer, vyladěné společností Bang & Olufsen, vám umožní vychutnat si při úpravách a přehrávání audio obsahu vynikající zvuk přímo ze zdroje. Díky tomuto jedinečnému audiosystému můžete snadno streamovat seznamy skladeb z telefonu do reproduktorů počítače, i když je počítač vypnutý.
 • Design: Od krásného bezrámečkového skleněného displeje usazeného na pevném hliníkovém stojanu přes matný povrch Nightfall Black zvýrazněný žilkováním dřeva Dark Ash až po akustickou tkaninu se žíhaným vzorem – ENVY 32 AiO nabízí promyšlené designové prvky, které v souhrnu vytvářejí prvotřídní vzhled. Díky snadnému přístupu k portům, podpoře bezdrátového nabíjení a klávesnici pro více zařízení, kterou můžete pouhým stiskem tlačítka přepínat z jednoho zařízení na druhé, máte na dosah ruky vše, co potřebujete.
Přečti si  Vývojáři Returnalu zatím nepřišli na to, jak přidat Mid-Run Save

Vícejádrová technologie umožňuje zvýšit výkon vybraných softwarových produktů. Výhody této technologie nemusí být nutně k dispozici všem zákazníkům a ve všech softwarových aplikacích. Výkon a taktovací frekvence se budou měnit v závislosti na vytížení aplikace a konfiguraci hardwaru a softwaru. Systém číslování produktů a používaných obchodních názvů a značek společnosti Intel nelze brát jako měřítko vyššího výkonu.

U pevných disků: 1 GB = 1 miliarda bajtů. 1 TB = 1 bilion bajtů. Skutečná kapacita po zformátování je nižší. Až 35 GB na systémovém disku je vyhrazeno pro software pro obnovení systému.

Na základě údajů získaných v rámci interního testování HP s využitím celkového výkonu reproduktorů při testu hladiny akustického tlaku k měření hlasitosti zvuku v decibelech (db) na počítačích typu All-in-One nabízených na trhu k 18. 12. 2019.

Na základě údajů týkajících se počítačů typu All-in-One dostupných na trhu k 18. 12. 2019. Funkce Audio Stream se streamováním hudby přes zařízení s Bluetooth při vypnutém počítači.

Počítač HP ENVY 32 AiO, který získal na veletrhu CES cenu za inovace pro rok 2020, má nejširší displej na světě s rozlišením 4K u zařízení typu all-in-one, takže vaší kreativitě nestojí nic v cestě.

Na základě údajů týkajících se počítačů All-in-One s displejem 4K dostupných na trhu k 18. 12. 2019. Velikost displeje je vyjádřena velikostí úhlopříčky. K zobrazení v plném rozlišení 4K nebo UHD je zapotřebí použít obsah v rozlišení 4K nebo ultra-HD (UHD). K zobrazení s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) je nutné použít obsah podporující HDR.

HP Elite Dragonfly

 • Připojujte se bezpečně prostřednictvím sítí 5G: HP Elite Dragonfly je vůbec první konvertibilní počítač pro firemní použití s podporou sítí 5G, vyvinutý s pomocí technologie inteligentního signálu umožňující zvýšit citlivost antény. Díky této inovativní technologii dokáže tento vůbec nejlehčí konvertibilní počítač pro firemní použití s podporou sítí 5G splňovat náročné standardy společnosti HP týkající se konektivity. Elite Dragonfly je osazen procesorem Intel® Core™ vPro® 10. generace a ve své třídě nabízí nejvyspělejší možnosti konektivity a ochranu soukromí.
 • Pracujte diskrétně: HP Sure View Reflect je průlomová technologie, která dále posiluje vedoucí postavení společnosti HP v oblasti inovací, týkajících se ochrany soukromí, což vám umožňuje diskrétně pracovat za různých světelných podmínek. Stiskem tlačítka na klávesnici si aktivujte režim ochrany soukromí, a okamžitě tak zabráníte zvědavcům ve sledovaní informací na vaší obrazovce.
 • Lokalizace: Elite Dragonfly je první notebook na světě s vestavěnou funkcí inteligentní lokalizace od přední světové společnosti Tile. Snadno zjistíte, kde se nachází zapomenutý nebo ztracený notebook, nebo v případě aktivace volitelné služby Tile Premium budete aktivně dostávat upozornění, pokud zařízení někde zapomenete.
 • Udržitelnost: Elite Dragonfly je první notebook na světě, jehož součásti jsou vyrobeny z plastového materiálu, který by jinak skončil v oceánu: více než 82 % jeho mechanických částí je vyrobeno z těchto recyklovaných materiálů.
Přečti si  Watch Dogs Legion - Update 4.5 přidává 60 FPS pro PS5 a Xbox Series X / S

Na základě údajů týkajících se konvertibilních zařízení pro firemní použití s nejnovějším procesorem Intel Core™ vPro řady U 10. generace, operačním systémem Windows Pro a otočnou nesnímatelnou obrazovkou podporující volitelně sítě 5G dostupné na trhu v prosinci 2019. Modul 5G je volitelný a musí být součástí konfigurace přístroje již při výrobě. Modul je určen pro sítě 5G s rychlostí stahování až 3,8 Gb/s. Této rychlosti lze dosáhnout v sítích poskytovatelů podporujících technologii Evolved-Universal Terrestrial Radio Access New Radio Dual Connectivity (ENDC) při současném využití přenosového pásma 100 MHz 5G NR a LTE při využití konfigurace 256QAM 4×4. Tato konektivita vyžaduje aktivaci a samostatně uzavřenou smlouvu o poskytování služeb. O pokrytí a dostupnosti ve vaší oblasti se informujte u svého poskytovatele služeb. Rychlosti připojení, odesílání a stahování dat se budou lišit v závislosti na síti, lokalitě, prostředí, podmínkách sítě a dalších faktorech. Podpora technologií 5G není k dispozici u všech produktů či ve všech regionech. Zpětně kompatibilní s technologiemi 4G LTE a 3G HSPA. Modul 5G bude k dispozici na trzích v USA, Německu, Itálii, Španělsku, Velké Británii a Francii, pokud jej podporuje operátor sítě. Podpora dalších operátorů je plánována na rok 2020. K dispozici na počítačích HP Elite Dragonfly G2, plánovaná dostupnost v polovině roku 2020, vyžaduje konfiguraci funkce.

Na základě údajů, které se týkají kompaktních konvertibilních zařízení pro firemní použití s nejnovějším procesorem Intel® Core™ i vPro™ řady U 8. nebo 10. generace, operačním systémem Windows Pro a otočnou nesnímatelnou obrazovkou s celkovým objemem přístroje menším než 967 cm3 dostupných na trhu v srpnu 2019.

Na základě interní analýzy mobilních zařízení společnosti HP s volitelnou, fyzicky integrovanou, hardwarovou reflexní obrazovkou zajišťující ochranu soukromí s průměrným snížením jasu v režimu ochrany soukromí o 32 % v úhlu 45⁰ a volitelným modulem 5G, stav k prosinci 2019. Modul 5G a obrazovka s funkcí ochrany soukromí jsou volitelné a musejí být součástí konfigurace přístroje již

při výrobě. Modul je určen pro sítě 5G s rychlostí stahování až 3,8 Gb/s. Této rychlosti lze dosáhnout v sítích poskytovatelů podporujících technologii Evolved-Universal Terrestrial Radio Access New Radio Dual Connectivity (ENDC) při současném využití přenosového pásma 100 MHz 5G NR a LTE při využití konfigurace 256QAM 4×4. Tato konektivita vyžaduje aktivaci a samostatně uzavřenou smlouvu o poskytování služeb. O pokrytí a dostupnosti ve vaší oblasti se informujte u svého poskytovatele služeb.

Rychlosti připojení, odesílání a stahování dat se budou lišit v závislosti na síti, lokalitě, prostředí, podmínkách sítě a dalších faktorech. Podpora technologií 5G není k dispozici u všech produktů či ve všech regionech. Zpětně kompatibilní s technologiemi 4G LTE a 3G HSPA. Modul 5G by měl být v době uvedení na trh k dispozici v USA, Německu, Itálii, Španělsku, Velké Británii a Francii, je-li podporován operátorem, stav k prosinci 2019.

Na základě interní analýzy společnosti HP hodnotící notebooky s předinstalovaným hardwarem a softwarem pro dohledání polohy od společnosti Tile, stav k prosinci 2019. Plánovaná dostupnost u počítačů HP ELITE DRAGONFLY v 1. čtvrtletí 2020. Musí být nakonfigurováno při nákupu.

Kryty reproduktorů notebooku jsou z 5 % vyrobeny z plastů, které by jinak skončily v oceánu, stav k srpnu 2019.

Podle hmotnosti. Mechanické části zahrnují šasi, skříň reproduktoru, mechanismus klávesnice, rámeček baterie a další drobné mechanické díly. Platí pro řadu Dragonfly od ledna 2020.

Ceny a dostupnost:

 • HP Spectre x360 15 bude v České republice v prodeji od května za 44 990 Kč.
 • HP ENVY 32 AiO bude v České republice v prodeji od února za ceny od 59 990 Kč.
 • HP Elite Dragonfly s technologií Tile a HP Sure View Reflect bude v České republice v prodeji od začátku července za 43 990 Kč.
 • HP Elite Dragonfly s 5G a procesorem 10. generace Intel® Core™ vPro® bude v České republice v prodeji od začátku července za 43 990 Kč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno