Xbox Scarlett Lockhart a Anaconda jsou stále uváděny a budou existovat i příští rok, až bude nová konzole Microsoftu uvedena do prodeje.

Téměř rok se mluví o tom, jak Microsoft plánuje zavádění své platformy nové generace Project Scarlett. Brzy na to, se také objevily informace o tom, že Microsoft pracuj na dvou verzích své next-gen konzole s označeními Lockhart a Anaconda. Pozdější zprávy tvrdily, že plány se od té doby změnily a Microsoft uvede na trh pouze jednu verzi.

Ovšem nejnovější zpráva od Kotaku uvádí, že Microsoft stále pracuje s variantou dvou verzí next-gen konzole. Podle této nové zprávy je Lockhart, „menší“ ze dvou verzí modelů Scarlett a bude sloužit jako verze bez optické mechaniky. Kromě toho, že nemá mít optickou mechaniku, by měl být Lockhart o něco méně výkonný, což znamená, že verze Anaconda projektu Scarlett, by byla v podstatě novým ekvivalentem Xbox One X.

Přečti si  Generální ředitel společnosti Valve naznačuje, že Steam by se mohl do konce roku dostat na konzole

Pokud Microsoft vydá obě verze současně, pak je tu otázka, jak moc se budou cenově lišit? I když společnost Microsoft zatím ještě nemluvila o konkrétní ceně Scarlett, zdá se, že Lockhart pravděpodobně bude asi o 100 USD levnější variantou než Anaconda. I Phil Spencer uvedl, že s Xbox Scarlett bude Microsoft mnohem lépe připraven a to jak po výkonové, tak i cenové stránce.

Nicméně si na nové oficiální informace budeme muset počkat do nového roku, kdy Microsoft plánuje odhalit nové detaily o Xbox Scarlett.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno